پنج شنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است

برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید منتصر هاشمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر چمران با اشاره به اقدام اخیر قوه قضاییه در برخورد جدی با مفسدان اقتصادی و اعدام سلطان سکه اظهار کرد: این برخورد قاطع با سلاطین فساد اقتصادی و اعدام افرادی که با اقتصاد و آب و نان مردم بازی کردند مورد حمایت جدی و یک مطالبه عمومی است.

وی با تقدیر و تشکر از اقدام اخیر دستگاه قضا افزود: مردم انقلابی همچنان انتظار دارند این نوع برخورد با دیگر سرشاخه‌های مفاسد اقتصادی ادامه داشته باشد که این امر موجب امید مردم و مأیوس شدن مفسدان می‌شود.

خطیب جمعه شهر چمران در ادامه با تبریک پیروزی جبهه مقاومت مقابل رژیم سفاک صهیونیستی بیان کرد: اگر این رژیم قبلا بعد از ۲۲ و ۳۳ روز آتش‌بس را قبول می‌کرد، امروز بعد از تنها دو روز آتش‌بس را قبول کرده است و این یک پیروزی برای جبهه مقاومت غزه است و نشان از افول و نابودی این رژیم و اقتدار روزافزون جبهه مقاومت دارد.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک و پیش از ۲۵ سال آینده موشک‌های مقاومت قلب این رژیم را نشانه خواهد گرفت و حیاتش را یکسره خواهد کرد. استعفای وزیر جنگ این رژیم بعد این شکست، پیروزی دیگری برای مردم صبور و مقاوم غزه بود.

هاشمی در فراز دیگری از خطبه‌ها با تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) و همچنین تبریک سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج) گفت: شاهراه ارتباط معنوی با حضرت ولی‌عصر (عج) ارتباط با مرجعیت آگاه دینی است. ادعای ارتباط با امام زمان (عج) از سوی گروه‌هایی از قبیل یمانی‌ها دروغ و افترایی بیش نیست.

هاشمی همچنین دهم ربیع الاول سالروز ازدواج پیامبر اکرم (ص) با حضرت خدیجه کبری (س) را تبریک گفت و افزود: دین اسلام ازدواج را یک امر اخلاقی اجتماعی و شرعی دانسته است. خانواده‌ها نباید در این زمینه سخت‌گیری کنند و وعده خداوند است که انسان حتی در فقر هم تشکیل خانواده بدهد و به خداوند توکل داشته باشد.

خطیب جمعه شهر چمران عنوان کرد: اگر جوان نیاز به ازدواج دارد باید با کم کردن هزینه ازدواج و آسان گرفتن این سنت حسنه او را همراهی کنند. از خانواده‌هایی که حقیقتاً برای ازدواج جوانان به حداقل‌ها اکتفا و با مراسم ساده و تشویق جوان او را همراهی می‌کنند تشکر می‌کنم، این موضوع باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی یادآور شد: رژیم صهیونیستی و آمریکا به واسطه سیاست تفرقه‌افکنی بین مسلمانان قصد از بین بردن آنان را به دست خودشان دارند. اگر تدبیر مقام معظم رهبری و آیت‌الله سیستانی کسانی که تعرض به مقدسات اهل سنت را حرام می‌دانند و آنان را انفسنا خطاب می‌کنند نبود و اگر این دیدگاه و تدبیر نبود امروز در عراق و سوریه و حتی در کشور عزیزمان ایران دریایی از خون به راه می‌افتاد و آتش فتنه دامن همه منطقه را می‌گرفت.

هاشمی اظهار کرد: امروز با توجه به درد بزرگ یمن که جزئی از پیکره اسلام است و دیگر کشورهای مسلمان، مسلمانان نیاز اورژانسی به وحدت دارند. البته وحدت نیاز به پیش شرط دارد و آن معرفت اسلام واقعی و ناب اهل بیتی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است

برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش