برتری پیشکسوتان استقلال تهران مقابل تیم منتخب هنرمندان جهان

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: برتری پیشکسوتان استقلال تهران مقابل تیم منتخب هنرمندان جهان در خبر ورزشی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، این دیدار دوستانه شامگاه دوشنبه در استادیوم شماره یک مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و با نتیجه ۷ بر پنج به سود آبی پوشان پیشکسوت استقلال پایان یافت.
تیم پیشکسوتان استقلال تهران با سرمربیگری عباس رضوی و بازی حسین ترابپور، محمد نوازی، احمد کعبیان پور، مرتضی هاشمی، ستار همدانی، مجید نامجو مطلق، امید روانخواه، علیرضا اکبر پور، مهدی امیر آبادی، علی موسوی و محسن گروسی در این دیدار حضور یافت.
هم چنین در تیم منتخب هنرمندان جهان با سرمربیگری بهتاش فریبا ، بازیکنانی همچون ابراهیم میرزاپور، سید جواد هاشمی، فرهاد جم، مهدی صالحپور، مجتبی ظریفیان، سید علی صالحی، مهدی امینی خواه، فرداد کاظم خو، کاظم محمدی، علی اوسیوند، حسین سلیمانی، غلام حسین زاده، مهدی گلستانیان، امید جهان، حمید ثنایی، خشایار راد و هنرمندانی از کشورهای روسیه، آلمان، رومانی، مجارستان، ترکیه، هلند، آذربایجان، ارمنستان و اسلونی حضور داشتند.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا بازیکنان این دو تیم یکشنبه شب به منظور شرکت در مراسم قرعه کشی چهارمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال ۷ نفره هنرمندان جهان در جزیره کیش حضور یافتند.
هنرمندان ۱۳ کشور برای حضور در چهارمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال ۷ نفره که از ۶ اسفندماه امسال به مدت یک هفته در مجموعه المپیک جزیره کیش برگزار می شود، شرکت دارند.
در مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت های فوتبال هفت نفره هنرمندان جهان نمایندگان کشورهای شرکت کننده و چهره های فوتبالی و هنری کشورمان حضور داشتند.
پس از برگزاری مراسم قرعه کشی تیم های برزیل، مجارستان و آلمان در گروه A، تیمهای ایران ، ترکیه ، ژاپن و آذربایجان در گروه B و تیمهای رومانی، سوئد، روسیه ، هلند و اسلونی نیز در گروه C این رقابت ها قرار گرفتند.
۶۹۹۳/۷۴۰۸
خبرنگار: اکبر بهاروند * انتشار: محمد جهانگیریان

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : برتری پیشکسوتان استقلال تهران مقابل تیم منتخب هنرمندان جهان

برتری پیشکسوتان استقلال تهران مقابل تیم منتخب هنرمندان جهان

۲۳ January 2018 | 2:29 am

دوره بازرسی جوش