چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
برترین داوران در جام تختی قضاوت کردند/ هیچ مشکلی بوجود نیامد

برترین داوران در جام تختی قضاوت کردند/ هیچ مشکلی بوجود نیامد


محمد ابراهیم امامی رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار داشت: عملکرد داوران داخلی و خارجی در جام بین المللی تختی در مجموع قابل قبول بود و ما در کرمانشاه شاهد قضاوت های خوبی از سوی آنها بودیم.

وی افزود: به نظر من قضاوت داوران نسبت به دوره های قبلی جام تختی هم بهتر بود و به همین دلیل مشکل خاصی در طول برگزاری جام تختی نداشتیم.

امامی خاطر نشان کرد: ما با این ذهنیت که حساسیت و سطح فنی مسابقات جام تختی بالا خواهد بود سعی کردیم از داوران باتجربه و سطح بالای خود در قضاوت کشتی ها استفاده کنیم و به همین دلیل اکثر کشتی های حساس و نزدیک، توسط داوران درجه یک و S۱  قضاوت شد.

داور المپیکی کشتی ایران در پایان گفت: در مجموع ۲۴ داور ایرانی و خارجی مسئولیت قضاوت دیدارهای جام تختی را برعهده داشتند که ما در چیدمان داوری رقابتهای مدعیان داخلی و خارجی تلاش کردیم از داوران بی طرف استفاده کنیم تا شائبه و حاشیه ای در این خصوص ایجاد نشود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: برترین داوران در جام تختی قضاوت کردند/ هیچ مشکلی بوجود نیامد

برترین داوران در جام تختی قضاوت کردند/ هیچ مشکلی بوجود نیامد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش