جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد

برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، وحید مرادی در نشست هیأت رئیسه فدراسیون که عصر امروز (سه‌شنبه) برگزار شد، افزود: انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال، موضوعی مهم است و تصمیم‌گیری درباره آن بر اساس نتایج چند نشست و سمینار هم‌اندیشی، سخت است.

وی با بیان این که برای انتخاب سرمربی تیم ملی، اشتراک نظر در بین کارشناسان و متخصصان وجود دارد و تقریباً کسی با انتخاب مربی ایران مخالف نیست، تاکید کرد: اما در شرایطی هستیم که به دلیل بحث‌های مدیریتی، دوراندیشی و مباحث پاسخ‌گویی به افکار عمومی و مردم، باید به‌صورت ویژه به آن توجه و پرداخته شود. برای انتخاب سرمربی تیم ملی، باید به همه زوایای آن توجه شود.

مشاور عالی فدراسیون والیبال تاکید کرد: المپیک پیش رو، یک فرصت مناسب برای حضور مربیان ایرانی در المپیک است اما باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهیم که اگر تیم ایران با مربی ایرانی به نتیجه مورد نظر دست نیافت، آیا رسانه‌ها و افکار عمومی، فدراسیون را برای این تصمیم همراهی خواهند کرد؟

وی تصریح کرد: اگر بتوانیم در این حوزه، مدیریت و تعادل ایجاد کنیم، استفاده از مربی ایرانی بهترین گزینه است. به نظر من باید با تدبیر درباره سرمربی تیم ملی والیبال تصمیم‌گیری کنیم.

مرادی تاکید کرد: در مجموع، استفاده از مربی ایرانی در المپیک توکیو، فرصت مناسبی است تا برای آینده والیبال و استفاده از توان مربیان ایرانی نیز به تجربه لازم دست یابیم، اما واقعاً تصمیم‌گیری درباره سرمربی آینده تیم ملی، نکات بسیار ظریف دارد و باید به همه آن‌ها توجه کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد

برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش