• Home
  • برانکو: کار داوران با ما وحشتناک است

برانکو: کار داوران با ما وحشتناک استبه گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (یک‌شنبه) پرسپولیس اظهار کرد: خوشحال و مفتخریم که برای فینال لیگ قهرمانان به ژاپن سفر می‌کنیم و افتخار بزرگی است که بخشی از فینال باشیم. از آن مهم‌تر و قشنگ‌تر این است که بازی برگشت در ایران است و هیچ‌ چیز از این بهتر نخواهد شد. فینال در جو خوب ورزشگاه آزادی مقابل ۱۰۰ هزار تماشاگر که معرفی و نمایش زیبا برای فوتبال و مردم ایران است. ما به ژاپن با تمام خوش‌بینی می‌رویم. ما حق خوش‌بینی و بلند پروازی داریم. من اعتماد کامل به بازیکنانم دارم و دیروز هم به بهترین نحو اراده‌شان را نشان دادند. ریکاوری کردند و به شرایط ابتدایی‌شان برگشتند. این بازی فینال است و هرکس حق دارد خوش‌بین باشد. ما هم منتظر بهترین لحظه‌های زندگی‌مان هستیم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره اتفاقات پس از بازی با سایپا توضیح داد: من زود به رختکن رفتم چون خیلی عصبانی بودم. قبل از هر چیزی از داوران عصبانی بودم چون کاری که با ما می‌کنند، وحشتناک است. گلی هم که خوردیم کاملا مردود بود. مسائل دیگری هم بود که نمی‌خواهم بگویم. در کل ندیدم چه اتفاقی افتاد. طبیعی است که همه از الان به بعد مقابل ما محکم ظاهر می‌شوند و محرک خواهند بود اما با تمام این مسائل ما قهرمانیم.

برانکو درباره کاشمیا هم گفت: همه‌شان بازی می‌کنند و مصدوم ندارند. مصدومیت پیش می‌آید ولی در چنین بازی‌هایی مصدومیت‌ها پنهان می‌شوند. برای ما مهم نیست که چه کسی بازی کند. من فقط به بازیکنانم تکیه می‌کنم و فلسفه‌ خود

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: برانکو: کار داوران با ما وحشتناک است

برانکو: کار داوران با ما وحشتناک است