یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را برای سومین بار کاهش داد

بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را برای سومین بار کاهش داد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، فدرال‌رزرو چهارشنبه شب همانطور که انتظار می‌رفت اعلام کرد که نرخ بهره آمریکا را یک چهارم درصد دیگر کاهش می‌دهد. این سومین بار در سال جاری است که فشارهای اقتصادی بانک مرکزی آمریکا را مجبور به کاهش نرخ بهره کرده است. 

اما فدرال‌رزرو اشاره کرد که پس از این در اجلاس سیاست‌گذاری بعدی نرخ بهره، این نرخ را ثابت نگاه خواهد داشت. 

کمیته بازار آزاد فدرال‌رزرو، طی یک رای‌گیری‌ که با انتظار بازارهای مالی مطابقت داشت، نرخ بهره آمریکا را ۰.۲۵ درصد کاهش داد و آن را به محدوده ۱.۵ تا ۱.۷۵ درصد رساند. 

جرومی پاول، رییس بانک مرکزی آمریکادر کنفرانس خبری پس از این اجلاس گفت: موضع اخیر سیاست‌گذاری مالی بانک مرکزی برای بازارها مناسب باقی می‌ماند.

او در ادامه گفت: برای این که نرخ بهره آمریکا را بتوان افزایش داد (در آینده)، باید ابتدا شاهد رشد قابل‌توجهی در تورم باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را برای سومین بار کاهش داد

بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را برای سومین بار کاهش داد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش