دوشنبه , ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
باشگاه سپیدرود رشت درپی درگذشت مهرداد میناوند پیام تسلیت صادر کرد

باشگاه سپیدرود رشت درپی درگذشت مهرداد میناوند پیام تسلیت صادر کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، باشگاه فوتبال سپیدرود رشت در پی درگذشت «مهرداد میناوند» مربی اسبق این باشگاه پیام تسلیتی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

«و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه‌های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

ضایعه درگذشت» مهرداد میناوند» پیشکسوت محبوب فوتبال ایران و مربی اسبق باشگاه سپیدرود آنقدر بزرگ و شوک آور است که نمی‌توان با هیچ واژه‌ای آن را توصیف کرد و بتوان این فاجعه را تسکین داد.

بدون شک یاد و خاطره بازی‌های درخشان میناوند عزیز در جام جهانی و باشگاه‌های اروپایی و روحیه ورزشکاری و شوخ طبعی او تا همیشه در اذهان مردم ایران جاودان خواهد ماند.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت درگذشت مرحوم مهرداد میناوند را به همسر گرامی و سایر اعضای خانواده اش تسلیت می‌گوید و از خدای مهربان برای آن مرحوم آمرزش و رحمت، برای بازماندگان صبر آرزو می‌کند.

گفتنی است؛ «مهرداد میناوند» در ابتدای لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ در زمان سرمربیگری خداداد عزیزی به عنوان مربی در تیم سپیدرود حضور داشت.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: باشگاه سپیدرود رشت درپی درگذشت مهرداد میناوند پیام تسلیت صادر کرد

باشگاه سپیدرود رشت درپی درگذشت مهرداد میناوند پیام تسلیت صادر کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش