دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
بازیگر «ستایش»: به طور کامل خانه‌نشین شده‌ام

بازیگر «ستایش»: به طور کامل خانه‌نشین شده‌ام


آتش تقی‌پور پیرامون وضعیت فعلی سینما بعد از شیوع موج تازه بیماری کرونا گفت: متاسفانه بعد از شیوع بیماری کرونا اوضاع سینما بدتر از قبل شد، از سویی وضعیت سینما خوب پیش نمی رفت و از سویی تعطیلی سالنهای سینما و تولیدات باعث شد تا بسیاری از عوامل جلو و پشت دوربین سینما بیکار شوند.

بازیگر فیلم سینمایی خروج در همین رابطه ادامه داد: پیرامون مجموعه فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر به طور کامل خانه‌نشین هستم، شرایط سنی من اجازه نمی‌دهد که ریسک کنم و سر کار خاصی بروم، در هر صورت نمی‌توان کرونا را شوخی گرفت.

وی در همین راستا ادامه داد: برای بازی چند پیشنهاد خوب داشتم، اما همه آن‌ها اکثرا به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شده‌اند و منتظرند تا با عادی‌تر شدن وضعیت سلامت جامعه بار دیگر تولید و یا پیش تولید را آغاز کنند، کرونا بد دماری از روزگار تولیدات در آورده و این مشکلات همچنان ادامه دارد.

بازیگر سریال «ستایش» در همین راستا ادامه داد: در شرایط فعلی تا آنجا که شنیدم اکثر فیلم‌هایی که اکران شده اند فروش کمی داشته اند که البته طبیعی است، کسی جرات به سالن سینما رفتن را به خودش نمی‌دهد، ما برای ادامه کار سینما نیاز به فکر بیشتری داریم و اگر نه با ورشکستگی کامل این هنر روبرو می‌شویم.

وی رعایت صحیح نکات بهداشتی را تنها را خلاصی از کرونا دانست و اضافه کرد: ما و تمام جامعه باید رعایت کنیم، شاید رعایت برخی نکات بهداشتی کمی سخت به نظر برسد اما واقعا چاره ای نیست زیرا اگر رعایت نکنیم این بیماری به این راحتی از کشور خارج نمی شود. زدن ماسک شاید برای برخی سخت باشد اما در این مورد نباید خودخواه باشیم، باید به سایر انسانها و اطرافیانم هم اهمیت بدهیم زیرا شاید ناقل باشیم و خودمان هم ندانیم. 

تقی پور رعایت اصول بهداشتی را یک وظیفه عمومی خواند و خاطرنشان کرد: امیدوارم به زودی شاهد دیدن عزیزانمان باشیم، یکی از سختی‌های کرونا ندیدن عزیزان بود البته که از سویی باعث شد قدر داشته هایمان را بدانیم.

۲۴۱۲۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : بازیگر «ستایش»: به طور کامل خانه‌نشین شده‌ام

بازیگر «ستایش»: به طور کامل خانه‌نشین شده‌ام

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش