یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
بازیکن سابق صربستانی خودکشی کرد

بازیکن سابق صربستانی خودکشی کرد


 امروز رسانه های صربستانی گزارش دادند که میلان مرداکوویچ، بازیکن سابق فوتبال صربستان و تیم باشگاهی پارتیزان روز شنبه در آپارتمانش در بلگراد با شلیک به سر خود خودکشی کرده است.

میلان مرداکوویچ که ۳۸ ساله بود در یک آپارتمان اجاره ای که در آن به همراه نامزدش زندگی می کرد دست به این کار زده است. مرداکوویچ دوران ورزشی اش خود تیم جنوبی نیس آغاز کرد و از آنجا به پارتیزان انتقال یافت. او در بیش از ده باشگاه از جمله در اندرلخت بلژیک، سالزبورگ اتریش، مکابی و ووجودینا و راد بازی کرد و در نهایت در OFK بلگراد نیز که در این تیم ۴۸ بازی انجام داد و ۲۴ گل به ثمر رساند، دوران حرفه ایش را در سال ۲۰۱۷ به پایان رساند.

مرداکوویچ در بازیهای المپیک ۲۰۰۸، سه بازی برای تیم زیر ۲۱ سال صربستان انجام داد. اخبار حاکی از آن است که مرداکوویچ یک پسر ۱۶ ساله دارد که او نیز بازیکن فوتبال است.

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بازیکن سابق صربستانی خودکشی کرد

بازیکن سابق صربستانی خودکشی کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش