دوشنبه , ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
بازیکنان جوان پرسپولیس فرصت سوزی کردند/ تعویض‌ها کمکی نکرد

بازیکنان جوان پرسپولیس فرصت سوزی کردند/ تعویض‌ها کمکی نکرد

حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در خصوص باخت ۲ بر یک پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس دو بار از روی یک تاکتیک گل خورد که نشان از کم تجربگی خط دفاعی این تیم دارد. قطعاً اگر بازیکنان اصلی این تیم در زمین بودند چنین باختی را از پرسپولیس شاهد نبودیم. مصدومیت مشترک سیدجلال و کنعانی زادگان دو مدافع تاثیرگذار ضربه بزرگی به پرسپولیس زد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: نبودن سید جلال حسینی و کنعانی زادگان برای پرسپولیس خیلی بد بود. این تیم در طول بازی هم دستپاچه بازی کرد و تغییراتی هم که کادر فنی انجام داد کمکی به خلق موقعیت‌های خطرناک برای پرسپولیس نکرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد آلومینیوم اراک افزود: آلومینیوم خیلی خوب توانست از گل‌هایی که زد دفاع کند. آنها خیلی منطقی بازی کردند. عملکرد تیمی میزبان خیلی خوب بود و به سه امتیاز هم رسید.

وی در ادامه به انتقاد از عملکرد ضعیف بازیکنان جوان این تیم نظیر سید احسان حسینی و مهدی شیری پرداخت و گفت: فکر می‌کنم جوانان پرسپولیس باید انگیزه بیشتری برای درخشش با پیراهن این تیم داشته باشند. آنها فرصت سوزی کردند و از شانس خود استفاده نکردند.

سرمربی پیشین پرسپولیس در پایان گفت: کادر فنی پرسپولیس چاره‌ای جز بازی دادن به جوانان نداشته است و حالا باید فکری اساسی برای دفاع خود کند. بعضی بازیکنان باید برای نگه داشتن پیراهن پرسپولیس تلاش بیشتر کند. انتظارات طرفداران پرسپولیس از این جوانان خیلی بیشتر است. آنها فکر نکنند تا آخر عمر در پرسپولیس می‌مانند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بازیکنان جوان پرسپولیس فرصت سوزی کردند/ تعویض‌ها کمکی نکرد

بازیکنان جوان پرسپولیس فرصت سوزی کردند/ تعویض‌ها کمکی نکرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش