پنج شنبه , ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
بازگشت چشمی و ملی پوشان/تعجب استقلالی ها از حضور دوباره در گروه مرگ

بازگشت چشمی و ملی پوشان/تعجب استقلالی ها از حضور دوباره در گروه مرگ

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، تیم فوتبال استقلال که خود را برای بازی با استقلال خوزستان آماده می کند از ساعت ۱۲ امروز در زمین شماره ۲ آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد.

* آبی پوشان که در مراسم سالگرد غلامحسین مظلومی شرکت کرده بودند مستقیما راهی ورزشگاه آزادی شدند.

* ملی پوشان استقلال بعد از پایان اردوهای تیم ملی در تمرین امروز حضور پیدا کردند. روزبه چشمی که روز گذشته نشستی را با فتحی برگزار کرده بود امروز در تمرین تیمش حاضر شد.

* پیش از شروع تمرین شفر برای دقایقی با استقلالی ها صحبت کرد.

* در حاشیه تمرین امروز کادر فنی و بازیکنان استقلال پیگیر مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان بوده و با نفرات حاضر در کشور مالزی ارتباط گرفتند. هنگامی که گروه استقلال مشخص شد بازیکنان و کادر فنی استقلال تعجب کرده و از قرعه ای که نصیبشان شد ابراز نارضایتی کردند.آنها معتقد بودند هر سال با قرعه ای سخت مواجه می شوند.

* آرمین سهرابیان که با شکستگی دست مواجه شده امروز با آتل و لباس شخصی در تمرین شرکت کرد.

* مرتضی آقاخان و داریوش شجاعیان هم در تمرین امروز حضور داشتند. این دو در ابتدای تمرین اختصاصی کار کردند و سپس آقاخان در برخی مراحل سبک تمرینی حاضر شد.

* بخش بعدی تمرین امروز تیم استقلال به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که بازیکنان زیر نظر شفر این مرحله از تمرین را پشست سر گذاشتند.

تیم فوتبال استقلال روز ۴ آذر در ورزشگاه غدیر شهر اهواز میهمان استقلال خوزستان خواهد بود.

انتهای پیام/ا

 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بازگشت چشمی و ملی پوشان/تعجب استقلالی ها از حضور دوباره در گروه مرگ

بازگشت چشمی و ملی پوشان/تعجب استقلالی ها از حضور دوباره در گروه مرگ

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش