پنج شنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
بازار متشکل ارزی چه زمانی راه اندازی می‌شود؟

بازار متشکل ارزی چه زمانی راه اندازی می‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، طبق برنامه اعلام شده قرار است تا اوایل تیر، بازار متشکل ارزی با هدف ساماندهی این بازار و جلوگیری از تلاطم های ارزی راه اندازی شود.

در روزهای اخیر، روند آماده سازی مقدمات راه اندازی این بازار شتاب گرفته و بر این اساس در هفته گذشته نیز نشست توجیهی برای صرافان برگزار شد.

بر این اساس، روابط عمومی بانک مرکزی امروز (شنبه) اعلام کرد: به دنبال مباحث مطرح شده در جلسه مدیران بازار متشکل ارزی و صرافی ها، بعد از ظهر امروز کارشناسان و مدیران ارزی بانک مرکزی و بازار متشکل ارزی در دفتر رئیس کل بانک مرکزی موضوعات مطرح شده را مورد بحث و تصمیم گیری قرار خواهند داد.

بانک مرکزی

تاکید رئیس کل بانک مرکزی بر هماهنگی کامل بین عوامل مختلف مرتبط با بازار قبل از عملیاتی شدن آن است.قرار است صرافی ها و بانک های عامل به عنوان بازیگران اصلی این بازار نقش آفرینی کنند.

در بازار متشکل ارز، معاملات نقدی ارزهای عمده انجام شده و معاملات حواله جات ارزی همچنان در سامانه نیما خواهد بود.

۲۲۳۲۲۳

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: بازار متشکل ارزی چه زمانی راه اندازی می‌شود؟

بازار متشکل ارزی چه زمانی راه اندازی می‌شود؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش