شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ای‌کاش واقعاً جشنواره فجر را تحریم می‌کردند تا ما این قدر تو صف نایستیم

ای‌کاش واقعاً جشنواره فجر را تحریم می‌کردند تا ما این قدر تو صف نایستیم


سعید مستغاثی، منتقد سینما در مورد تحریم جشنواره توسط برخی از هنرمندان گفت: «این‌ حرف‌ها شوخی و جک است؛ جشنواره فجر که خود ما هم انتقادات زیادی به آن داریم، جشنواره‌ای است که باید برگزار شود و می‌شود؛ این جشنواره در طول این ۳۸ سال همواره برگزار شده و اینکه عده‌ای بیایند و بگویند که ما نمی‌آییم تأثیرگذار نیست.»

وی افزود: «کسانی را می‌بینیم که فیلم نداشتند اما از جشنواره انصراف دادند؛ مثلاً کسی که ۲۷-۲۸ سال فیلمی نساخته و بیاید جشنواره را تحریم کند چه معنی دارد؟ یا مثلاً کسی که خارج از کشور است و ربطی ندارد جشنواره را تحریم می‌کند! این موضوع مانند آن است که من هیچ تخصصی در پزشکی ندارم و بیایم سمینار پزشکی را تحریم کنم؛ واقعاً جک است! حتی کسانی را داریم که اصلاً کارت برایشان صادر نشده بود و می‌گفتند ما منتقد سینماییم در حالی که هیچکس آنان را نمی‌شناخت.»

مستغاثی خاطرنشان کرد: «به نظرم این کار به گونه‌ای طنز و فان است و البته بد نیست که قبل از جشنواره فیلم فجر کمی طنز هم داشته باشیم. من امیدوار بودم که این افراد جشنواره را تحریم کنند چرا که کمی خلوت‌تر می‌شود و می‌توانیم صندلی برای تماشای فیلم پیدا کنیم؛ البته که این روزها هم در صف‌های شلوغ منتظر می‌مانیم نوبت به ما برسد و در سالن‌های نمایش هم هجوم جمعیت را شاهدیم.»

این منتقد سینما تأکید کرد: «به نظرم برخی از قدیمی‌ها که نباید بسازند و هر سال فیلم کلافه‌کننده می‌سازند  همانطور که می‌خواستند فیلمشان را بیرون ببرند بهتر می‌بود کنار می‌کشیدند تا ۲ ساعت خون دل نخوریم.»

۵۷۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: ای‌کاش واقعاً جشنواره فجر را تحریم می‌کردند تا ما این قدر تو صف نایستیم

ای‌کاش واقعاً جشنواره فجر را تحریم می‌کردند تا ما این قدر تو صف نایستیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش