دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ایجاد ارزش افزوده مضاعف با روی کار آمدن خودروهای خودران

ایجاد ارزش افزوده مضاعف با روی کار آمدن خودروهای خودران


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، ستار هاشمی امروز در همایش ملی خودروهای آینده گفت: به زودی خودروهای خودران در کشور رواج خواهد یافت.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در گذشته یک نگاه وجود داشت که تاکسی ها و آژانس ها باید یک طرفه مسافر را جابه جا می کردند اما امروزه شاهدیم تاکسی های اینترنتی وجه اشتراکی بیشتری پیدا کرده اند به نحوی که پس از پایان سفر یک مسافر این امکان را دارند که مسافر بعدی خود را جذب کنند.

هاشمی با تاکید بر اینکه در خودروهای خودران یک مولفه اساسی باید مورد توجه قرار گیرد و آن مسئله ارتباطات است، گفت: تمرکز و تاکید بر اشتراکی بودن خودروهای خودران باعث ارزش افزوده مضاعف می شود و خودروها با تعامل می توانند علاوه بر کاهش بار ترافیکی در کلانشهرها مسئله جابه جایی مسافران را مدیریت و رهبری کنند.

وی ادامه داد: یکی از مولفه های اساسی برای توسعه خودروهای خودران در کشور ایجاد پهنای باند و توسعه تکنولوژی است.

هاشمی خاطر نشان کرد: در همین راستا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش می کند تا برای توسعه خودروهای هوشمند زیرساخت های لازم را ایجاد کند تا علاوه بر کاهش آلودگی در کلانشهرها به محیط زیست کمک کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: ایجاد ارزش افزوده مضاعف با روی کار آمدن خودروهای خودران

ایجاد ارزش افزوده مضاعف با روی کار آمدن خودروهای خودران

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش