جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اوکتاویو: میراث بزرگی برای فوتبال ساحلی ایران می‌گذاریم

اوکتاویو: میراث بزرگی برای فوتبال ساحلی ایران می‌گذاریم


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مارکو اوکتاویو سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از قهرمانی تیم ایران در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی ۲۰۱۸ در گفتگویی با سایت فدراسیون فوتبال به برنامه های این تیم پرداخت.

* در مورد این دستاورد و قهرمانی در جام بین قاره ای ۲۰۱۸ بگویید. به خصوص درباره آماده سازی که از ۶ ماه پیش شروع شد و اکنون می توانیم نتیجه آن را ببینیم.

– خیلی خوشحالم هستم، نه تنها به این دلیل که قهرمان شدیم. البته که قهرمانی مهم است، اما مهمترین چیز برای من این است که همه در مورد تیم ما حرف می زنند که به این موضوع افتخار می کنم و خیلی خوشحال هستم که داریم میراث بزرگی برای آینده فوتبال ساحلی ایران به جای می گذاریم.

* نظر شما درباره عملکرد بازیکنان جوان تیم چیست؟

– ما خیلی سخت با آنها کار کردیم و تجربه بین المللی خوبی در پرتغال داشتیم. این تنها من نیستم که از آنها تعریف می کنم، بلکه تمامی اهالی فوتبال ساحلی این موضوع را تایید می کنند. آنها با تکنیک و نظم خوب و همچنین با قلبشان بازی کردند و این روح تیم ما است و من به آنها افتخار می کنم. از همه برای کار بی وقفه و به خصوص برای حمایت از من که اجازه داد تا بتوانیم به جوان ها اعتماد کنیم، تشکر می کنم و این دلیل موفقیت تیم ما است.

* برای پروژه بعدی یعنی رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ است که اسفند سال جاری برگزار می شود، برنامه‌ها از چه موقع آغاز می‌شود؟

– در واقع شروع کرده ایم. تورنمنت دبی فاز دوم بود که گذراندیم که این تورنمنت پس از جام جهانی از بالاترین درجه اهمیت با حضور ۸ تیم برتر جهان است. بازیکنان ۳ هفته استراحت خواهند داشت و ما کمپ های خود را آغاز خواهیم کرد تا برای تورنمنت مهم بعدی در مارچ ۲۰۱۹ در تایلند آماده باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اوکتاویو: میراث بزرگی برای فوتبال ساحلی ایران می‌گذاریم

اوکتاویو: میراث بزرگی برای فوتبال ساحلی ایران می‌گذاریم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش