دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اولین پاس گل جانشین علی کریمی برای استقلال

اولین پاس گل جانشین علی کریمی برای استقلال


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته موفق شد میزبانش شهر خودرو را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داده تا برای اولین بار در این فصل به صدر جدول رده بندی برسد.

برای استقلال در این بازی سبحان خاقانی در دقیقه ۱۲ و محمد دانشگر در دقیقه ۴۵ گلزنی کردند. دانشگر مدافع پیش تاخته آبی پوشان در دقیقه ۴۵ با استفاده از ارسال بلند مهدی مهدی پور هافبک با ضربه سر گلزنی کرد که این اولین گل دانشگر در این فصل و نخستین پاس گل مهدی پور برای استقلال بود.

بعد از جدایی علی کریمی از استقلال خط میانی این تیم با افت فاحشی مواجه شده بود و همواره کارشناسان از خلاء یک هافبک طراح و پاسور در این تیم صحبت می‌کردند. مهدی پور از ابتدای فصل فرصت زیادی برای حضور در ترکیب آبی پوشان پیدا نکرده بود و در این بازی توانست اولین پاس گلش را برای این تیم ارسال کند تا به واسطه همین پاس تا حدودی از فشار خارج شود.

مهدی پور به جز این پاس گل توانست تا حدود زیادی نقش یک هافبک طراح را در مرکز زمین آبی پوشان ایفا کند و به نوعی مرکز ثقل خط میانی آنها بود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اولین پاس گل جانشین علی کریمی برای استقلال

اولین پاس گل جانشین علی کریمی برای استقلال

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش