سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اولین خرید قرمزها مشخص شد/عکس

اولین خرید قرمزها مشخص شد/عکس

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ لیورپول در تابستان امسال به دنبال جذب یک مدافع جدید به عنوان گزینه جانشین اندرو رابرتسون در سمت چپ خط دفاعی بود و علیرغم مطرح شدن نام های فراوان در نهایت با کاستاس سیمیکاس، مدافع ۲۴ ساله تیم المپیاکوس با رقمی در حدود ۱۳ میلیون یورو به توافق دست پیدا کرد.

کاستاس سیمیکاس اولین خرید تابستانی لیورپول بود و از شرایط اینگونه تفسیر می شود که مرسی سایدی ها قصد ندارند در بازار نقل و انتقالات امسال خرید گرانقیمتی انجام دهند. چندی قبل دژان لوورن، مدافع کروات و باتجربه لیورپول بعد از شش سال از این تیم جدا شده و رهی زنیت شد تا سیمیکاس به عنوان جانشین او راهی آنفیلد شود. این مدافع یونانی در آنفیلد شماره ۲۱ را بر تن خواهد کرد. اخبار حاکی از احتمال انتقال تیاگو، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ به لیورپول به عنوان دومین خرید تابستانی این تیم است.

بیشتر بخوانید: رگ باد کرده و مشت‌های گره شده مجیدی/عکس

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : اولین خرید قرمزها مشخص شد/عکس

اولین خرید قرمزها مشخص شد/عکس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش