• Home
  • اولتیماتوم پلیس به سوداگران بازار ارز

اولتیماتوم پلیس به سوداگران بازار ارز


سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امنیت یکی از بنیادی‌ترین و اساسی‌ترین موضوعاتی است که زندگی انسان در سایه آن می تواند جریان داشته باشد و این مهم تاثیرات بنیادی و اساسی بسیاری را در زندگی فردی و اجتماعی انسان به همراه دارد، بیان داشت: امنیت به معنای «آرامش روانیِ فردی و آرامش عمومیِ اجتماعی» است.

سردار حسین رحیمی

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: در نبود امنیت، حتی با وجود توانایی و انگیزه‌ در میان افراد یک جامعه، امکان فعالیتهای اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و خدماتی وجود نخواهد داشت.

وی افزود: امروز نیروی انتظامی به عنوان یکی از مهمترین ارکان امنیتِ کشور، در صف نخست برخورد با ناهنجاری های اقتصادی، اجتماعی و … است و عزم خود را جزم کرده است تا به عنوان خدمتگزارانی امین تلاش نماید تا از ارزش ها و سرمایه های مادی و معنوی مردم عزیزمان دفاع نماید و اجازه ندهد کسی امنیت مادی و روانی مردم را به مخاطره بیندازد.

رئیس پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: روزانه همکاران من در حوزه های مختلف مبارزه با مواد مخدر در حوزه برخورد با سوداگران مرگ، با تمام وجود تلاش می کنند تا مانع از ورود افیون ویرانگر مواد مخدر و توزیع آن در جامعه شوند چرا که باور داریم که پدیده شوم اعتیاد بلایی خانمانسوز است.

سردار رحیمی تأکید کرد: امروز موضوع اقتصاد از جمله مهمترین موضوعات مبتلا به کشور است و در این حوزه ما با موضوع قاچاق کالا برخورد جدی داشته ایم و اجازه نخواهیم داد کسی با قاچاق کالا و ارز چرخه اقتصاد این کشور را متوقف کند.

وی اظهار داشت: در حوزه پلیس آگاهی همکاران من با رشادت در مقابل ناهنجاری های اقتصادی، قاچاق و .. ایستاده اند و برای دفاع از حریم اقتصادی کشور با سوداگرانی که در بازار ارز کرور کرور سرمایه این مرز و بوم را چپاول می کنند لحظه ای از پای ننشسته اند که در این مسیر هم توفیقات مهمی هم داشته اند .

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر لزوم برخورد جدی با اراذل و اوباش، بیان داشت: در حوزه پلیس امنیت عمومی بحمدالله همکارانم در این حوزه توانسته اند با برخورد قاطعانه با افرادی که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره می اندازد در اجرای چندین طرح مختلف نشان دهند که اجازه نخواهند داد کسی کوچکترین خللی در امنیت مردم ایجاد نماید و با برهم زنندگان امنیت با شدت و حدت برابر قانون برخورد خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اجرای بیش از ۱۳ مرحله طرح رعد در پایتخت، بیان داشت: تلاش کرده ایم که کلانتری ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل نماییم از این رو با طراحی و راه‌اندازی طرح رعد، کلانتری ها در پروسه های زمانی مختلف هفتگی و یا دو هفته یکبار با اجرای این طرح عرصه را بر سارقان، مالخران، سوداگران و توزیع کننده مواد مخدر، اراذل و اوباش تنگ کرده و به طور مستمر نشان می دهند که نیروی انتظامی فعال، با انگیزه و با پشتکار در خدمت مردم عزیزمان است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس پایتخت در حوزه های مختلف ترافیکی و انتظامی خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و تلاش دارد که گره گشای مشکلات مردم باشد، اعلام کرد: باور و اعتقاد ما بر این است که خدمت به مردم توفیق بزرگی است که خداوند متعال به خدمتگزاران مردم اعطا فرموده است از این رو خداوند را برای این نعمت شکرگذاریم و تلاش خواهیم کرد که با خدمتی مضاعف این توفیق الهی را غنیمت شماریم.

۴۲۲۳۱

 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : اولتیماتوم پلیس به سوداگران بازار ارز

اولتیماتوم پلیس به سوداگران بازار ارز