یکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر در پایتخت/ ورود مواد مخدر تراریخته

انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر در پایتخت/ ورود مواد مخدر تراریخته


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در مرحله دوم طرح ظفر (طرح دستگیری قاچاقچیان، خرده فروشان موادمخدر و جمع آوری معتادان متجاهر) اظهار کرد: در دومین مرحله از طرح ظفر یک باند بزرگ موادمخدر با شگردهای پیچیده و خاص منهدم شدند، بالغ بر یک‌تن و ۳۰۰ کیلوگرم موادمخدر درقالب سنگ گرانیت از استان فارس به تهران منتقل می‌کردند.

 وی افزود: پس از یک ماه کار اطلاعاتی در دومین مرحله از طرح ظفر ۲۰۰ حکم را به اجرا گذاشتیم و به ۲۰۰ مخفیگاه وارد شدیم و ۲۷۰ نفر از خرده فروشان حرفه‌ای موادمخدر دستگیر شدند.

رحیمی ادامه داد: مجموعا بالغ بر ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از این ۲۷۰ نفر کشف شد و ۹۰۰ معتاد جمع‌آوری شدند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بعد از اجرای طرح در نقاط آلوده شهر تهران خرده فروشان به خانه‌هایی در نقاط دیگر تهران روی آوردند اما ما دست از سر اینها بر نمی‌داریم.

وی گفت: ۱۱ دستگاه خودرو توقیف و ۵۰۰ کیلو قرص متادون و ۱۵۵ فقره انواع و اقسام آلات و ادوات توزیع موادمخدر در دومین مرحله طرح ظفر کشف شده است.

سردار رحیمی بیان کرد: یک گلخانه که بذرهایش را از اروپا به ایران قاچاق آورده‌اند هم کشف شد، مواد گلی که در این گلخانه بود تراریخته شده بود و آثار سومصرف بدتر نسبت با مواد مخدر سابق دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر در پایتخت/ ورود مواد مخدر تراریخته

انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر در پایتخت/ ورود مواد مخدر تراریخته

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش