• Home
  • انعقاد تفاهم نامه در راستای بومی سازی کاتالیست های ایرانی

انعقاد تفاهم نامه در راستای بومی سازی کاتالیست های ایرانیبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در سومین همایش دوسالانه بومی سازی کاتالیست و فرآیند احیای مستقیم آهن که  توسط یک شرکت دانش بنیان در کیش برگزار شد تفاهم نامه ای در راستای استفاده هر چه بیشتر  از کاتالیست ها بین  انجمن فولاد و صندوق توسعه فناوری های نوین پردیس(در پارک فناوری پردیس) منعقد شد.

همچنین در این همایش از تمبر اختصاصی یادبود بومی سازی در صنعت کاتالیست و تمبر یادبود ایران‌ساخت رونمایی شد تا این گام در بومی سازی و خوداتکایی صنعت فولاد کشور و پیشرفت عرصه دانش بنیان در حافظه ایران اسلامی، ماندگار شود.

سومین همایش دوسالانه بومی سازی کاتالیست و فرایند احیای مستقیم آهن که به مدت ۲ روز و  با حضور فعالان صنعتی و شرکت های دانش بنیان برگزار که در آن  زمینه تعامل و گفتگو میان فعالان این حوزه  برای ورود به تولید محصولات جدیدتر و حضور در عرصه بین‌المللی را فراهم شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: انعقاد تفاهم نامه در راستای بومی سازی کاتالیست های ایرانی

انعقاد تفاهم نامه در راستای بومی سازی کاتالیست های ایرانی