دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
انصارالله اولین گزارش حقوقی با عنوان «هیروشیمای یمن» را منتشر کرد

انصارالله اولین گزارش حقوقی با عنوان «هیروشیمای یمن» را منتشر کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دایره حقوقی دفتر سیاسی انصارالله یمن نخستین گزارش حقوقی مستندسازی جنایات وحشیانه ائتلاف متجاوز سعودی در حق ملت یمن با عنوان «هیروشیمای یمن» را منتشر کرد.

«عبدالوهاب المحبشی» رئیس دایره حقوقی دفتر سیاسی انصارالله در سخنانی گفت که این گزارش ابزاری را که متجاوزان سعی داشتند به آن تکیه کرده و افکار عمومی داخلی و جهانی در قبال اقدامات خود در یمن را منحرف نمایند، برملا کرد.

وی همچنین افزود که این گزارش از تمام دستاویزهای آمریکا در قبال جنایاتی که در حق ملت یمن مرتکب می شود، پرده برداشت.

از سوی دیگر، «احمد ابوحمراء» مسئول مرکز رصد و اسناد دایره حقوقی انصارالله اعلام کرد که این گزارش به ۴ هزار و ۱۳۳ جنایت و زمان و مکان آن اشاره کرده است.

ابوحمراء افزود که بیش از ۵۶۶ جنایت در این گزارش به عنوان مهمترین نمونه هایی که توسط کشورهای ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی در حق ملت یمن مرتکب گردیده، ذکر شده است.

وی همچنین تاکید کرد که این گزارش ده ها نمونه از جنایات ارتکابی در حق اسرا و بازداشت شدگان در زندان های ائتلاف متجاوز و مزدورانش را رصد کرده است.

به گفته ابوحمراء، این گزارش تنها بخش کوچکی از جنایات ارتکابی در یمن است و گزارش های دیگری وجود دارد که دیگر جنایات خونین را شامل می شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : انصارالله اولین گزارش حقوقی با عنوان «هیروشیمای یمن» را منتشر کرد

انصارالله اولین گزارش حقوقی با عنوان «هیروشیمای یمن» را منتشر کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش