پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
«انستیتو» مرکز تفکر باشد/ کشتی از نبود آموزش صحیح ضربه می خورد

«انستیتو» مرکز تفکر باشد/ کشتی از نبود آموزش صحیح ضربه می خورد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این وبینار که در محل فدراسیون کشتی برگزار شد، تمامی مسئولان کمیته آموزش هیأت‌های کشتی استان‌ها حضور داشتند.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این وبینار گفت: انستیتو به عنوان یک مرکز علمی و آموزشی باید مرکز تفکری برای رشد و ارتقاء کشتی کشور باشد و مراکز آموزش استان‌ها نیز باید مرکز تفکر کشتی در استان‌های خود باشند.

وی با اشاره به این موضوع که بحث آموزش برای فدراسیون کشتی بسیار مهم است تصریح کرد: مربیان ما در استان‌ها باید آموزش صحیح ببینند و کشتی ما از نبود آموزش صحیح ضربه می‌خورد.

رئیس فدراسیون تأکید کرد: مسئولان آموزش استان‌ها باید ارتباط مستقیم با انستیتو کشتی بعنوان یک مرکز علمی داشته باشند و همانند چارت انستیتو را در هیأت کشتی استان خود پیاده کنند.

دکتر کامبیز مرادی سرپرست انستیتو بین المللی کشتی در مورد این وبینار گفت: این وبینار به منظور هماهنگی مسئولان کمیته آموزش هیأت‌های کشتی استان‌ها با انستیتو کشتی و فدراسیون برگزار شد و از نمایندگان هیأت‌های کشتی استان‌ها خواستیم همگام با انستیتو کشتی نسبت به تشکیل کمیته‌های ذیربط مانند کمیته مربیان، کمیته استعدادیابی، کمیته تغذیه و … اقدام کنند.

مرادی افزود: در این وبینار ۱۸ مورد از برنامه‌های انستیتو کشتی را ارائه دادم و منتظر آن هستیم که شرایط به لحاظ شیوع ویروس کرونا مناسب شود تا بتوانیم به برنامه‌های خود را که برگزاری کلاس‌های آموزشی در استان‌ها است، اجرایی کنیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: «انستیتو» مرکز تفکر باشد/ کشتی از نبود آموزش صحیح ضربه می خورد

«انستیتو» مرکز تفکر باشد/ کشتی از نبود آموزش صحیح ضربه می خورد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش