شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد

اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، این تاریخ جدید امروز دوشنبه، ۳۰ مارچ از سوی کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ اعلام و بر سه بخش اصلی استوار است؛ محافظت از سلامت ورزشکاران و همه افرادی که در برگزاری بازی ها دخیل هستند؛ کمک در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ و حمایت از منافع ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی و نیز تقویم جهانی ورزش.

اعلام تاریخ جدید برگزاری این بازی ها فرصت بسیار مناسبی در اختیار کارشناسان و نیز فعالین حوزه درمان قرار می دهد تا این بیماری را از بین ببرند و هر گونه تاثیری که به تعویق انداختن بازی ها در تقویم جهانی ورزش داشت را نیز به حداقل ممکن می رساند و نیز فرصت خوبی است تا فرآیند کسب سهمیه انجام شود.

اندرو پارسونز، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در این خصوص گفت: اینکه تاریخ جدید برگزاری بازی ها در اسرع وقت مشخص شد، خبر بسیار خوبی است و این تعویق برای ورزشکاران و نیز دست اندرکاران بازی ها اطمینان خاطر بیشتری ایجاد می کند.

وی افزود: سال آینده برگزاری این بازی ها نمایش بسیار ویژه ای از شکوه انسانیت، یکی بودن و اتحاد خواهد بود و نمایشی پر شور و جذاب از  ورزش است.

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک خاطر نشان کرد: تا برگزاری بازی ها ۵۱۲ روز باقی مانده و در این فرصت اولویت برای همه افرادی که در جنبش پارالمپیک فعال هستند، تمرکز بر سلامت خود و خانواده شان خواهد بود و حالا که تاریخ های جدید اعلام شد، کمیته بین المللی پارالمپیک با فدراسیون های جهانی در جهت تثبیت معیارهای کسب سهمیه جدید به شکلی که سهمیه های کسب شده تا کنون را حفظ کند، همکاری می کند.

وی گفت: از کمسیون ورزشکاران IPC نیز تشکر می کنم که به صورت مستمر با ما در ارتباط بودند و با همکاری دولت ژاپن، کمیته برگزاری بازی های توکیو و کمیته بین المللی المپیک از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد و امروز که بشریت در تونل تاریکی به سر می برد، بازی های ۲۰۲۰ در سال آینده می تواند نوری در انتهای این تونل تاریک باشد.

چلسی گوتل رئیس کمیسیون ورزشکاران IPC نیز در این خصوص گفت: برگزاری بازی های توکیو ۲۰۲۰ در سال آینده و فرصت ۵۰۰ روزه ای که د راختیار ورزشکاران قرار داده است، این اطمینان را به همگان می دهد تا با آرامش خود را آماده کرده و در مورد برنامه های سال آینده شان فکر کنند و در حال حاضر نیز اولویت سلامت بودن است و انجام تمرینات خیلی سنگین مد نظر نیست.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری بازی های المپپیک و پارالمپیک توکیو، این بازی ها از ۲ تا ۱۴ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد

اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش