دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
انتقال جمعه بازار پروانه به تپه‌های عباس‌آباد غیر کارشناسی بود

انتقال جمعه بازار پروانه به تپه‌های عباس‌آباد غیر کارشناسی بود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر در تذکری خطاب به شهردار تهران در دویست و شصت و سومین جلسه شورای شهر گفت: تنوع هنرها و صنایع دستی ایجاب می‌کند که یک مکان وسیع در اختیار شهرداری به این امر اختصاص داده شود تا ضمن بهره‌برداری از فضاهای بلااستفاده نظیر شهر آفتاب، شرایط برای کلیه علاقمندان به صنایع دستی و غرفه‌داران رشته‌های مختلف بدون محدودیت فضا یا پارکینگ فراهم باشد.

وی اظهار داشت: به شهرداری در مورد انتقال بدون مطالعه جمعه بازار پروانه به باغ هنر تذکر داده می‌شود تا هرچه سریع‌تر، نسبت به ایجاد جمعه بازار صنایع دستی در شهر آفتاب یا مکان دیگری اقدام و باغ هنر تپه‌های عباس‌آباد، تنها به عرضه هنرهای ظریف دستی هنرمندان آماتور و دانشجویان هنر اختصاص یابد تا مفهوم هنر تجلی یابد.

خداکرمی افزود: بازار صنایع دستی به فروش صنایع دستی در سطح وسیع و در قالب رویداد تهران ۱۴۰۰، طراحی و اجرایی شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : انتقال جمعه بازار پروانه به تپه‌های عباس‌آباد غیر کارشناسی بود

انتقال جمعه بازار پروانه به تپه‌های عباس‌آباد غیر کارشناسی بود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش