انتصاب معاون عمرانی استاندار گلستان و فرماندار بندر گز از سوی وزیر کشور

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: انتصاب معاون عمرانی استاندار گلستان و فرماندار بندر گز از سوی وزیر کشور در اخبار سیاسی

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا و بر اساس حکم وزیر کشور ‘میرمحمد غراوی’ به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان جایگزین رضا مروتی شد.
در حکم وزیر کشور خطاب به غراوی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار گلستان و تائید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان منصوب می نمایم.
ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستائی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا در رزومه کاری غراوی شهردار منطقه یک زاهدان، شهردار ایرانشهر، چابهار و دامغان، مدیر کل دفتر فنی و سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان، معاون امور عمرانی استانداری های هرمزگان، ایلام و مدیر کلی دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان دیده می شود.
همچنین وزیر کشور با صدور حکمی حسین احمدی را به سمت فرماندار شهرستان بندرگز در غرب استان گلستان منصوب کرد.
در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به حسین احمدی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار گلستان به سمت فرماندار شهرستان بندرگز منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ‘مدظله العالی’ موفق باشید.
احمدی از هشتم آذر ماه ۹۶ سرپرستی فرمانداری بندرگز را برعهده گرفت.
پیش از وی ‘علی اصغر میرزائی’ فرماندار بندر گز بود.
احمدی متولد ۱۳۵۱ و از نیروهای باتجربه و بومی منطقه متولد روستای لیوان غربی دانش آموخته رشته کشاورزی در مقطع کارشناسی ارشد با حدود ۱۹ ساله خدمت در وزارت کشور تجاربی همچون بخشدار و معاون فرماندار را در کارنامه خود دارد.
۳۰۱۴/۲۷۲۹
*خبرنگار: مجید میهن دوست

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : انتصاب معاون عمرانی استاندار گلستان و فرماندار بندر گز از سوی وزیر کشور

انتصاب معاون عمرانی استاندار گلستان و فرماندار بندر گز از سوی وزیر کشور

۱۷ January 2018 | 4:03 am

دوره بازرسی جوش