پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
انتخاب دبیران علمی واجرایی اولین دوسالانه آثار برتر پژوهشی مقاومت

انتخاب دبیران علمی واجرایی اولین دوسالانه آثار برتر پژوهشی مقاومت


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دبیران علمی و اجرایی اولین دوره جشنواره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت؛ جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی انتخاب شدند.

طی برگزاری نخستین جلسه ستاد اجرایی اولین دوره دوسالانه جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی در سال جاری که به ریاست دکتر علی‌محمد نائینی در مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار شد اعضا جلسه به‌اتفاق آرا آقایان دکتر محسن پرویز و حسن علایی فعال را به‌عنوان دبیران علمی و اجرایی انتخاب کردند.

در این جلسه علی‌محمد نائینی؛ ریاست مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، علی شجاعی صائین؛ نویسنده، پژوهشگر و مدیر سابق اداره کتاب وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، علیرضا سلطانی؛ استاد دانشگاه و رئیس دانشگاه پیام نور پاکدشت، بهروز اثباتی؛ رئیس اداره عملیات روانی و مقابله با تهدید نرم معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، محسن پرویز؛ استاد دانشگاه و معاون سابق فرهنگی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و حسن علایی فعال؛ ناشر، نویسنده و پژوهشگر حضور داشتند.

در این جلسه ضمن رونمایی از پوستر فراخوان مراسم، مقرر شد که دبیرخانه اولین دوره، فعالیت‌های خود را در زمینه اطلاع‌رسانی آغاز و تمهیدات لازم و متناسب با شرایط فعلی و متأثر از بیماری کرونا را در مرحله جمع‌آوری کتاب‌ها و آثار و نیز داوری و برگزاری مراسم اعلام نتایج در نظر داشته باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : انتخاب دبیران علمی واجرایی اولین دوسالانه آثار برتر پژوهشی مقاومت

انتخاب دبیران علمی واجرایی اولین دوسالانه آثار برتر پژوهشی مقاومت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش