سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
انتخابات هیات فوتبال تهران روی هوا!

انتخابات هیات فوتبال تهران روی هوا!


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ پنج‌شنبه گذشته قرار بود انتخابات هیات فوتبال استان تهران برگزار شود، اما با مخالفت همه‌جانبه وزارت ورزش و جوانان، این انتخابات به‌طور موقت و تا اطلاع ثانوی لغو شد. 

گام اول مخالفت را گل‌محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، برداشت و پایش را در یک کفش کرد که انتخابات باید لغو شود.او البته برای لغو این انتخابات استناد به آیین نامه و قانون هم کرد که ظاهرا درست هم بود.آن زمان گل محمدی گفته بود:«۴۸ ساعت قبل برگزاری انتخابات هیات فوتبال، سه نفر از اعضای مجمع هیات فوتبال تغییر می‌کند و با استناد به آیین‌نامه اجرایی هیات فوتبال، اعضای مجمع حداقل یک هفته و حداکثر تا ۱۵ روز قبل از برگزاری مجمع باید معرفی شوند و این اتفاق موجب شد تا انتخابات هیات فوتبال به تعویق بیفتد.»

این در حالی است که در طرف مقابل طالقانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، اصرار داشت که انتخابات باید برگزار شود و دخالت در برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران به تاج و فدراسیون فوتبال مربوط است و فدراسیون فوتبال باید در این زمینه دخالت و تصمیم‌گیری کند. در پایان این جدال‌های لفظی در رسانه‌ها، این حرف مدیر کل اداره ورزش و جوانان بود که به کرسی نشست و انتخابات به زمان دیگری موکول شد.اما نکته‌ای که در این بین مخفی ماند، مشخص نشدن هیچ تاریخی برای برگزاری انتخابات بود و معلوم نیست که مجموعه فدراسیون فوتبال چه برنامه ای را در پیش دارد که هیچ تاریخی، حتی به‌صورت حدودی برای برگزاری این انتخابات اعلام نشده است؟نگرانی خیلی از کاندیدا از به تعویق افتادن انتخابات برای مدتی زیاد است.اتفاقی که نمونه اش در فوتبال ایران کم نبوده است.

فدراسیون فوتبال برای رد هر گونه شائبه بهتر است تاریخ جدید انتخابات هیات فوتبال تهران را اعلام کند تا در بین فوتبالی ها کمتر حرف و حدیث های حاشیه ساز به گوش برسد.

۲۵۵ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: انتخابات هیات فوتبال تهران روی هوا!

انتخابات هیات فوتبال تهران روی هوا!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش