سه شنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
امیدوارم ۲۰۲۰، سال توسعه مشارکت راهبردی بین ایران و چین باشد

امیدوارم ۲۰۲۰، سال توسعه مشارکت راهبردی بین ایران و چین باشد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حساب کاربری خود در توئیتر یادداشتی به زبان چینی منتشر و سال نو میلادی را مردم این کشور تبریک گفت.

وی در یادداشت توئیتری خود نوشت: من بسیار خرسندم که آخرین روز سال ۲۰۱۹ را با دوستان چینی‌ام در پکن گذراندم و همچنین در پکن به استقبال اولین روز ۲۰۲۰ می‌روم.

وزیر امور خارجه ادامه داد: من امیدوارم سال ۲۰۲۰، سال توسعه بی‌وقفه مشارکت راهبردی جامع بین ایران و چین باشد. من همچنین سال جدید را به دوستان چینی‌ام تبریک می‌گویم و امیدوارم سال موش خجسته باشد.

به گزارش مهر، محمدجواد ظریف شب گذشته از مسکو به پکن سفر کرد و بلافاصله از فرودگاه به دیدار «وانگ یی» رفت و دور نخست گفتگوهای خود را با همتای چینی خود آغاز کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : امیدوارم ۲۰۲۰، سال توسعه مشارکت راهبردی بین ایران و چین باشد

امیدوارم ۲۰۲۰، سال توسعه مشارکت راهبردی بین ایران و چین باشد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش