جمعه , ۲۶ مهر ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
امکان «تسویه اعتبار در لحظه» تپ‌سی با رانندگان تقویت شد

امکان «تسویه اعتبار در لحظه» تپ‌سی با رانندگان تقویت شد


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سفیران تپ‌سی می‌توانند با امکان «تسویه اعتبار در لحظه»، در هر لحظه که مایل باشند، حتی در ساعات نیمه شب و روزهای تعطیل، سهم‌شان از هزینه سفر را به حساب خودشان واریز کنند.

در حال حاضر حدود ۲۰ درصد سفیران تپ‌سی در بانک ملی حساب دارند و با امضای قرارداد با این بانک، بیش از ۳۰ درصد سفیران این شرکت می‌توانند بدون نیاز به گشایش حساب جدید، از امکان «تسویه اعتبار در لحظه» استفاده کنند.

به گفته هومن دمیرچی، در بین تاکسی‌های اینترنتی، فقط تپ‌سی امکان «تسویه اعتبار در لحظه» را دارد چون از زیرساخت‌های توسعه یافته و قابلیت‌های فنی ویژه‌ای برخوردار است.

امکان «تسویه اعتبار در لحظه» تپ‌سی با توجه به تمایل رانندگان برای دریافت سریع هزینه سفر ایجاد شده تا سفیران این شرکت، راحتی و آسایش بیشتری داشته باشند.

پیش از این تپ‌سی با همکاری بانک پاسارگاد، امکان «تسویه اعتبار در لحظه» را در اپلیکیشن خود فعال کرده بود و سفیران برای استفاده از این گزینه باید یا در این بانک صاحب حساب بودند یا در آن حساب باز می‌کردند.

با افزوده شدن بانک ملی ایران به بانک‌های طرف قرارداد تپ‌سی، سفیران این شرکت می‌توانند برای استفاده از این امکان، یا در بانک پاسارگاد یا در بانک ملی حساب داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با تاکسی اینترنتی تپ‌سی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : امکان «تسویه اعتبار در لحظه» تپ‌سی با رانندگان تقویت شد

امکان «تسویه اعتبار در لحظه» تپ‌سی با رانندگان تقویت شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش