دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
امری:آرزو می‌کنم اوزیل همچنان به آرسنال کمک کند

امری:آرزو می‌کنم اوزیل همچنان به آرسنال کمک کند

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، در فصل جاری مسعود اوزیل جایگاه خود را در ترکیب اصلی توپچی های لندن از دست داده است. وی بارها روی نیمکت نشسته و اخباری که درباره‌اش گزارش شده، از ناراحتی وی حکایت کرده‌اند.

همین مساله باعث بروز شایعاتی شده است، برخی از رسانه‌ها در مورد او نقل می‌کنند که هافبک ژرمنی سودای ترک تیم لندنی را در سر دارد.

برخی منابع دیگر هم ذکرکرده‌اند که «اونای امری»، سرمربی تیم به این بازیکن دیگر اعتقادی ندارد. با این حال مسئول فنی اسپانیایی در گفت‌وگویی با فرانس‌پرس باردیگر بر اعتقادش به این بازیکن و ادامه حضورش نزد توپچی ها تاکید کرد.

وی گفت:من و اوزیل گفت‌وگوی بسیار خوبی داشتیم.به او گفتم و برایش دقیقا توضیح دادم که نگرش من نسبت به او تغییری نکرده است.

مربی ۴۷ ساله یک سال اخیر تیم لندنی‌ افزود:مسعود می‌داند که چه انتظاری از او دارم.این گفت‌وگویی مفید و خوب بود.او  در تیم است و ما به وجودش و توانایی‌هایش نیازمند هستیم.ضمن آنکه برداشت مثبت او را او هم احتیاج داریم، آنوقت است که می تواند به تیم کمک کند.

امری تصریح کرد:آرزو می‌کنم او همچنان در میدان به تیم کمک کند.همانگونه که فصل قبل بود  و همانگونه که یک ماه قبل کمک می‌کرد.

اوزیل که سال گذشته بعد از جام جهانی روسیه از تیم ملی آلمان برای همیشه کناره‌گیری کرد، از سال ۲۰۱۳ در خدمت آرسنال است.او تا قبل از آن برای رئال مادرید توپ زد.

انتهای پیام/ا

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: امری:آرزو می‌کنم اوزیل همچنان به آرسنال کمک کند

امری:آرزو می‌کنم اوزیل همچنان به آرسنال کمک کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش