امام جمعه شهرکرد: رسانه های ارزشی توطئه های استکبار را افشا کنند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: امام جمعه شهرکرد: رسانه های ارزشی توطئه های استکبار را افشا کنند در اخبار فرهنگی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی نکونام روز پنجشنبه همزمان با روز بسیج رسانه در جمع اصحاب رسانه و مطبوعات چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: نقش رسانه ها از صدر اسلام تا امروز به صورت تبلیغ و خطابه بوده و در هر مقطعی رسانه ها نقش های متفاوتی برای مخاطبان ایفا کرده اند.
وی رسانه های نظام جمهوری اسلامی را به عنوان دیده بان تیزبین و زبان گویای امت اسلامی دانست و تصریح کرد: جهت گیری توحیدی و ولایی ۲ ویژگی برجسته ای است که رسانه ها نباید از آن فاصله بگیرند.
امام جمعه شهرکرد، هشیاری رسانه ها در خنثی سازی دسیسه های دشمنان خارجی و ناملایمات اجتماعی یک ماه اخیر را تحسین کرد و گفت: رسانه های ولایی و متعهد با بازگویی حقایق، خط شیطانی استکبار را از مردم وفادار به نظام جمهوری اسلامی جدا کنند.
وی تاکید کرد: دشمنان انقلاب امروز درصدد پیاده کردن آخرین نقشه های خود علیه انقلاب اسلامی هستند که مقام معظم رهبری بر آن تاکید زیادی دارند.
در این دیدار برخی از خبرنگاران و اصحاب مطبوعات استان مشکلات خود را در انعکاس اخبار مطرح کردند.
۲۱ دی ماه سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر به عنوان روز بسیج رسانه نامگذاری شده است.
خبرنگار: مرتضی شاهوردی**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
۶۱۹۹/۶۰۲۱

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : امام جمعه شهرکرد: رسانه های ارزشی توطئه های استکبار را افشا کنند

امام جمعه شهرکرد: رسانه های ارزشی توطئه های استکبار را افشا کنند

۱۱ January 2018 | 5:53 pm

دوره بازرسی جوش