امام جمعه آران و بیدگل: مطالبه گری حق مردم است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: امام جمعه آران و بیدگل: مطالبه گری حق مردم است در اخبار سیاسی

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، آیت الله ‘سید محمد موسوی’ در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل بیان کرد: مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد که از جمله آنها گرانی، واردات بی رویه و حقوق های نامتعارف است که باید با تلاش مسئولان برطرف شود.
وی افزود: سیاه نمایی مداوم به گونه ای که وانمود شود هیچ کاری در کشور انجام نشده، بی انصافی است و از سوی دیگر انکار مشکلات موجود هم به نوعی خیال پردازی می باشد.
امام جمعه آران و بیدگل بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی و تلاش برای رونق تولید در کشور ضرورت است و در چنین شرایطی بودجه سال ۱۳۹۷ برخی نگرانی ها را به وجود آورده که باید توسط مجلس شورای اسلامی برطرف شود.
او اضافه کرد: یکپارچگی باید در برابر دشمنان حفظ شود چرا که با وحدت می توان توطئه ها و کینه توزی های دشمنان را بی اثر و نظام و انقلاب را بیمه کرد.
آیت الله موسوی گفت: رویدادهای ناخوشایندی که در برخی نقاط کشور روی داد، نشان می دهد که حساب آحاد مردم از عده ای که دنبال تسویه حساب و دشمنی با نظام اسلامی هستند، جداست و از این رو مردم با برگزاری راهپیمایی آشوبگران را محکوم کردند تا از بروز فتنه ای جدید جلوگیری شود.
وی اضافه کرد: دشمنان ایران به ویژه ایالات متحده آمریکا از همان آغاز انقلاب برای نابودی نظام اسلامی نقشه های زیادی کشیدند و حتی برخی مستکبران منطقه ای را بازیچه کردند تا با دلارهای نفتی به انقلاب آسیب بزنند که با هوشیاری و بصیرت مردم این مسائل نقش بر آب شد‌.
خبرنگار: حسین منصوری فر ** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
۷۴۷۲/۸۱۲۳

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : امام جمعه آران و بیدگل: مطالبه گری حق مردم است

امام جمعه آران و بیدگل: مطالبه گری حق مردم است

۱۲ January 2018 | 7:37 pm

دوره بازرسی جوش