دوشنبه , ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
النصر با یک اشتباه فردی به پرسپولیس باخت/ بازیکن برزیلی جدا میشود

النصر با یک اشتباه فردی به پرسپولیس باخت/ بازیکن برزیلی جدا میشود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، «سلطان اللحیانی» بازیکن پیشین تیم فوتبال الوحده عربستان گفت:  النصر به صورت افتخارآمیز در لیگ قهرمانان آسیا ظاهر شد. این تیم در مسیر پیشرفت است. ثبات کادر فنی و حضور روی ویتوریا مربی پرتغالی یکی از عوامل مهم کمک به پیشرفت تیم محسوب می شود. 

وی ادامه داد: النصر در بیشتر دقایق بازی – با پرسپولیس- نزدیک به پیروزی بود و به لطف یک خطای فردی و ضربات پنالتی شکست خورد. در نهایت فقط یک تیم پیروز می شود.

این کارشناس فوتبال عربستان تصریح کرد: حذف النصر از آسیا تلخ بود چرا که در آستانه برد و صعود به فینال قرار داشت. صرفنظر از نتیجه، باید مزایای دیگر را هم دید و در آینده از آن استفاده کرد. 

اللحیانی همچنین خبر از جدایی پتروس بازیکن برزیلی النصر داد و گفت: در صورتی که علی الحسن از تیم الفتح جذب شود، باید پتروس را با وجود ارزش زیادی که دارد کنار بگذارند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: النصر با یک اشتباه فردی به پرسپولیس باخت/ بازیکن برزیلی جدا میشود

النصر با یک اشتباه فردی به پرسپولیس باخت/ بازیکن برزیلی جدا میشود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش