سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اقدام تروریستی در پاکستان محکوم است/ جامعه بین الملل سکوت نکند

اقدام تروریستی در پاکستان محکوم است/ جامعه بین الملل سکوت نکند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان «حکمت ملی»، «سید عمار حکیم» رهبر این جریان به انفجار تروریستی اخیر در کشور پاکستان واکنش نشان داد و آن را به شدت محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به حمله تروریستی در ایالت پنجاب پاکستان گفت: خبر شهادت و زخمی شدن دهها تن از پیروان مکتب اهل بیت (ع) در انفجاری تروریستی حین اجرای مراسم عزاداری شهادت امام حسین (ع) در ایالت پنجاب پاکستان موجب تأثر فراوان شد.

سید عمار حکیم افزود: این حادثه را به‌ شدت محکوم می‌کنیم و از جامعه بین‌المللی و نهادهای حقوق بشری می‌خواهیم که در برابر حملات تروریستی مکرر علیه پیروان مکتب اهل بیت علیهم السلام در پاکستان سکوت اختیار نکنند.

وی افزود: از خداوند متعال برای شهدای این حادثه رحمت واسعه الهی و برای مجروحان شفای عاجل طلب می‌کنم. گفتنی است، اخیراً به دنبال وقوع انفجار در موکب حسینی (ع) در پاکستان ۵ نفر شهید و بیش از ۵۰ تَن دیگر زخمی شدند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : اقدام تروریستی در پاکستان محکوم است/ جامعه بین الملل سکوت نکند

اقدام تروریستی در پاکستان محکوم است/ جامعه بین الملل سکوت نکند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش