یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
افشاگری مدافع سابق استقلال از ۲۴ ساعت جنجالی در این تیم

افشاگری مدافع سابق استقلال از ۲۴ ساعت جنجالی در این تیم

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ پیروز قربانی مدافع سابق تیم فوتبال استقلال تهران که در حال حاضر به عنوان مربی در فوتبال فعالیت می کند، در شبکه ورزش در خصوص حضورش در تیم استقلال در ابتدای فصل و سپس جدایی زودهنگامش از جمع آبی پوشان توضیح داد.

قربانی در رابطه با آن یک روزی که به‌عنوان مربی در باشگاه استقلال فعالیت کرد توضیح داد: من در آن ۲۴ ساعتی که در خدمت باشگاه استقلال بودم بسیاری از مسائل را متوجه شدم. در آن اتفاقاتی که افتاد آقای استراماچونی به هیچ عنوان مقصر نبود. گویا ایشان در مذاکراتی که با باشگاه داشتند هیچ مربی ایرانی نمی‌خواستند. من در همان جلسه معارفه متوجه این موضوع شدم ولی متأسفانه مترجم حرف‌های ایشان را بد ترجمه کرد. طبق صحبتی که در ترکیه داشتند اعلام کرده بودند که من یک مربی دروازه‌بان، کمک آنالیزور و کمک بدنساز می‌خواهم. من با آقای خطیر معاون وقت باشگاه تماس گرفتم و این مسئله را گفتم و ایشان گفت دو الی سه روز صبر کن و من همان شب استعفاء دادم. به نظرم این وسط من کمی بازی خوردم و اعتماد کردم. بالأخره همه ما در این باشگاه زحمت کشیده‌ایم و از طرفی هم باشگاه به ما اعتبار داده است. من اگر به لحاظ مالی و اجتماعی اعتباری دارم، آن را مدیون باشگاه استقلال هستم. باشگاه استقلال بر سر زندگی من منت دارد. 

۲۵۴ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : افشاگری مدافع سابق استقلال از ۲۴ ساعت جنجالی در این تیم

افشاگری مدافع سابق استقلال از ۲۴ ساعت جنجالی در این تیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش