سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
افزایش ۱۸ درصدی پرونده‌های وارده به دادگستری استان تهران

افزایش ۱۸ درصدی پرونده‌های وارده به دادگستری استان تهران


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران در نشست ویدئوکنفرانسی که برای بررسی عملکرد ۴ ماهه دادگستری استان تهران برگزار شد، با اشاره به انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به ریاست قوه قضائیه، بر اجرای دستورات رئیس قوه قضائیه در شورای عالی قضائی تاکید کرد.

وی توجه به اتقان آرا را ضروری دانست و گفت: از جمله تأکیدات صورت گرفته جلوگیری از ایجاد هزینه‌های اضافه برای مردم است که در صورت توجه به اتقان آرا هم زحمت برای مردم کم می‌شود و هم از ورود پرونده‌ها به مراجع قضائی مختلف کاسته می‌شود.

حشمتی مهذب گفت: لازم است پرونده‌های قضائی در بدو تشکیل به طور مناسب و بدون نقص به مراجع مربوطه ارجاع شود.

وی همچنین از دادستان‌های عمومی و انقلاب در سطح استان تهران خواست تا به جمعیت کیفری در زندان‌ها و زندانیان توجه بیشتری داشته و نسبت به بازدید از زندان‌ها بیش از پیش اهتمام کنند.

حشمتی مهذب از افزایش ۱۸ درصدی پرونده‌های وارده به دادگستری استان تهران در ۴ ماهه ابتدای سال جاری خبر داد و استفاده از راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم را برای کاهش این روند ضروری دانست.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : افزایش ۱۸ درصدی پرونده‌های وارده به دادگستری استان تهران

افزایش ۱۸ درصدی پرونده‌های وارده به دادگستری استان تهران

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش