چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
افزایش طرح‌های نمایندگان نسبت به لوایح نقطه ضعف مجلس است

افزایش طرح‌های نمایندگان نسبت به لوایح نقطه ضعف مجلس است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه در تذکری با اشاره به بازگشت طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی به کمیسیون تخصصی با رأی نمایندگان گفت: مقام معظم رهبری تأکید داشتند که در مباحث مهم دولت لایحه ارائه دهد چون در این صورت هم از بدنه کارشناسی دولت و هم از بدنه کارشناسی مجلس استفاده می شود.

وی از هیئت رئیسه مجلس تقاضا کرد با توجه به اینکه دغدغه های رئیس جمهور منتخب و دولت سیزدهم با مجلس هماهنگ است اجازه دهند دولت در این موضوع لایحه تخصصی ارائه کند.

در ادامه جلسه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: در موضوعات مهم و سرنوشت ساز ارائه لایحه خوب است، لایحه محوری اولویت بر طرح محوری دارد.

وی با بیان اینکه زمانی که تعداد لوایح ارائه شده به مجلس بیشتر باشد، مجلس تقویت می شود،تصریح کرد: افزایش طرح‌ها نسبت به لوایح نقطه ضعف مجلس است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : افزایش طرح‌های نمایندگان نسبت به لوایح نقطه ضعف مجلس است

افزایش طرح‌های نمایندگان نسبت به لوایح نقطه ضعف مجلس است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش