پنج شنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
افزایش تلفات آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۳۱ نفر؛ ۲۲۸ نفر مفقودند

افزایش تلفات آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۳۱ نفر؛ ۲۲۸ نفر مفقودند

 به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، با گذشت سه روز از آغاز آتش‌سوزی گسترده در ایالت کالیفرنیا، رسانه‌های آمریکایی از افزایش تلفات و خسارات این حریق خبر می‌دهند.

به گزارش سی‌ان‌ان، به رغم تلاش‌ها برای اطفای حریق در کالیفرنیا، وزش بادهای شدید در این ایالت عملیات خاموش کردن آتش‌سوزی را با مشکل مواجه کرده است.

طبق گزارش این رسانه آمریکایی، تلفات آتش‌سوزی در کالیفرنیا که از روز جمعه آغاز شده حالا به دست‌کم ۳۱ کشته افزایش یافته است که ۲۹ تن در شمال کالیفرنیا جان خود را از دست داده‌اند.

طبق گزارش سی‌ان‌ان، شدیدترین تخریب در شهر «پارادایس» صورت گرفته و این شهر «کاملا سوخته است».

مقام‌های آمریکایی با توجه به اینکه هنوز اطلاع از سرنوشت ۲۲۸ ساکن مناطق آسیب دیده در دست نیست، درباره احتمال افزایش تلفات آتش‌سوزی کالیفرنیا ابزار نگرانی کرده‌اند.

«جری براون» فرماندار کالیفرنیا در راستای دریافت کمک از دولت فدرال آمریکا، از رئیس‌جمهور این کشور برای اعلام «وضعیت اضطراری» درخواست کمک کرده است.

به دنبال آغاز آتش‌سوزی در کالیفرنیا بیش از ۳۰۰ هزار نفر از ساکنان از مناطق در معرض خطر تخلیه شده‌اند.

آتش‌سوزی در «کمپ فایر» واقع در شمال کالیفرنیا بیش از ۱۱۱ هزار هکتار  را درنوردید و بیش از ۶۷۰۰ ساختمان که اکثر آنها مسکونی بوده را تخریب کرده است.

آتش‌سوزی در «وولسی» و «هیل» واقع در جنوب کالیفرنیا هم تاکنون ۸۵ هزار هکتار از اراضی را سوزانده که سهم این مناطق از تخریب ساختمان‌ها ۱۷۹ سازه بوده است.

 

انتهای پیام/م

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : افزایش تلفات آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۳۱ نفر؛ ۲۲۸ نفر مفقودند

افزایش تلفات آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۳۱ نفر؛ ۲۲۸ نفر مفقودند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش