• Home
  • افتخاری که برانکو آن را بزرگتر از قهرمانی با تیم‌ملی ایران می‌داند!

افتخاری که برانکو آن را بزرگتر از قهرمانی با تیم‌ملی ایران می‌داند!به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و حداقل ۱۸۰ دقیقه تا قهرمانی در این بازی‌ها فاصله دارد. حالا در فاصله چهار روز تا دیدار رفت فینال مقابل کاشیما برانکو با سایت “Tportal” کرواسی مصاحبه جالبی انجام داده. برانکو در این مصاحبه درباره اهمیت قهرمانی با پرسپولیس در آسیا گفته: بدون شک اگر قهرمان شویم، این بزرگترین افتخار مربیگری ام خواهد بود. اما من برخی از نتایج عالی را در کارنامه خودم دارم. من در ۳ لیگ کرواسی، ایران و چین قهرمان شدم. تیم ملی کرواسی را در جام جهانی ۹۸ به مقام سوم رساندم. همچنین ایران را به جام جهانی ۲۰۰۶ رساندم.

برانکو در حالی این صحبت را به میان آورده که با تیم‌ملی در بازی‌های آسیایی قهرمان و در جام ملت‌های آسیا سوم شده.

او در ادامه صحبت‌هایش درباره ماندن در پرسپولیس اضافه کرد: بعد از مشورتی که با دستیارانم داشتم تصمیم به ماندن گرفتم. چون باشگاه در اول فصل در شرایط سختی قرار داشت و از جذب بازیکن به مدت دو سال محروم شده بود. البته ما زمستان امسال می توانیم بازیکن بگیریم. در اوایل فصل ۵ بازیکن ما تیم را ترک کردند و ما نمی خواستیم در وضعیت بد باشگاه را ترک کنیم.

سرمربی کروات قرمزها درباره وضعیت تیمش در آستانه بازی فینال هم گفت: ما به ژاپن با کوهی از انگیزه برای پیروزی رفتیم. ما بعد از برتری هایی که مقابل رقبای خود مثل الدحیل و السد در مراحل قبل به دست آوردیم، اعتماد به نفسمان بالا رفته است. نمی توانیم بگوییم که کاشیما از ما بهتر است. به نظرم شانس هر دو تیم مساوی است یعنی ۵۰ – ۵۰ است.

۴۳۲۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : افتخاری که برانکو آن را بزرگتر از قهرمانی با تیم‌ملی ایران می‌داند!

افتخاری که برانکو آن را بزرگتر از قهرمانی با تیم‌ملی ایران می‌داند!