دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اعضای شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند

اعضای شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، بر اساس احکام صادر شده، هادی زیده شیرکوهی معاون اداری و مالی، سید مجتبی موسوی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان، حسین صیاد مدیر کل حراست، محمدرضا قرائی مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی، عبدالخالق حبیبی فرمانده پایگاه بسیج شهدای سازمان و هادی صفری سرپرست روابط عمومی به عنوان اعضای شورای اقامه نماز سازمان تأمین اجتماعی منصوب شدند.

در احکام صادره از سوی عادل دهدشتی، معاون فرهنگی و اجتماعی و رئیس شورای اقامه نماز سازمان تأمین اجتماعی آمده است:

«احتراماً؛ به استناد تبصره ۲ ماده ۲ آئین‌نامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز (مصوب هیئت محترم وزیران) و شیوه‌نامه تشکیل شورای اقامه نماز در دستگاه‌های اجرایی، با توجه به تجارب گرانبهای جنابعالی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، به موجب این‌حکم به عنوان عضو شورای اقامه نماز سازمان تأمین اجتماعی‌منصوب می‌شوید تا با رعایت قوانین و موازین شرعی، نسبت به تبیین و پیاده سازی برنامه‌های مختلف مرتبط با نماز و گسترش و تعمیق هر چه بیشتر این فریضه واجب الهی در بین کارکنان محترم اقدام فرمائید.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، با تلاش و کوشش وافر در احیای این فریضه الهی موفق و مؤید باشید و با همکاری و حضور مستمر و مؤثر در جلسات و فعالیت‌های اجرایی شورا گام‌های ارزنده ای برداشته شود.»

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : اعضای شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند

اعضای شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش