جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اعتراف عجیب سارق ۱۵ساله: برای یک مالخر دزدی می کردم/موتور سیکلت سرقتی فقط ۲۰۰ هزارتومان!

اعتراف عجیب سارق ۱۵ساله: برای یک مالخر دزدی می کردم/موتور سیکلت سرقتی فقط ۲۰۰ هزارتومان!


آنان پس از تجزیه و تحلیل های جرایم و محیط جغرافیایی وقوع جرم که با حضور سرگرد کسروی (رئیس کلانتری) صورت گرفت، عملیات ردیابی را به طور غیرمحسوس و با لباس های مبدل آغاز کردند و برخی مناطق احتمالی وقوع جرم را زیر نظر گرفتند تا این که بیست و هشتم شهریور، نیروهای موتورسوار تجسس با نوجوان ۱۵ ساله ای روبه رو شدند که یک دستگاه موتورسیکلت خاموش را به دست گرفته و از پشت میدان بار نوغان به سمت بولوار رسالت در حرکت بود.

در همین هنگام ناگهان نوجوان مذکور تلاش کرد چهره خود را از دید افسر تجسس لباس شخصی مخفی کند که همین موضوع کنجکاوی مامور انتظامی را برانگیخت. وقتی آن ها این نوجوان را متوقف کردند، مشخص شد که وی «ح- د» نام دارد و حدود دو ماه قبل به اتهام سرقت موتورسیکلت توسط افسر تجسس دستگیر شده است.

«ح- د» وقتی فهمید مورد شناسایی نیروهای پلیس قرار گرفته است در همان مکان به سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شد. وی در بازجویی های تخصصی گفت: از یک ماه قبل تاکنون چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی را به یک مالخر به نام «م-ن» فروخته ام. او ادامه داد: من موتورها را برای مالخر سرقت می کنم و او هم برای هرکدام مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به من می دهد!

این نوجوان در ادامه اعترافاتش به سرقت دو دستگاه موتورسیکلت از شهرستان طرقبه و شاندیز هم اشاره کرد و گفت: موتورسیکلت کشف شده را نیز از مقابل یک فروشگاه در اطراف میدان بار سرقت کرده ام. بنابراین گزارش، با دستور قاضی علیزاده ( جانشین معاون دادستان مرکز خراسان رضوی در مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد)این نوجوان برای ادامه تحقیقات به دادگاه ویژه اطفال معرفی شد.

۱۷۳۰۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: اعتراف عجیب سارق ۱۵ساله: برای یک مالخر دزدی می کردم/موتور سیکلت سرقتی فقط ۲۰۰ هزارتومان!

اعتراف عجیب سارق ۱۵ساله: برای یک مالخر دزدی می کردم/موتور سیکلت سرقتی فقط ۲۰۰ هزارتومان!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش