• Home
  • اعتراض مشترک بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی

اعتراض مشترک بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، پس از انتشار خبر مصوبه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر انتخاب مجید صدری به عنوان مدیرعامل سرخپوشان، بازیکنان و اعضای کادر فنی با انتشار بیانیه‌ای مشترک نسبت به بدقولی‌های باشگاه واکنش نشان دادند.

در بخشی از این بیانیه مشترک آمده است:

«درباره قول‌هایی که همیشه داده اما عمل نشد باید حرف زد. رقبا با بهترین امکانات آماده مقابله با ما می‌شوند اما ما همیشه باید از مشکلات مالی و کمبود امکانات حرف بزنیم. این عدالتی نیست که ما در ورزش به دنبال آن بودیم حالا شما همه این مشکلات همیشگی را بگذارید کنار بازیکنانی که در این سال‌ها از ما جدا شدند تا متوجه شوید چه شرایط سختی را سپری می‌کنید. در این بیانیه به نظر می‌رسد بازیکنان و اعضای تیم علاوه بر نارضایتی از عملکرد صدری نسبت به تأخیر وزارت ورزش در اعلام مدیرعامل باشگاه و به تبع آن حل مشکلات این تیم اعتراض دارند.

بیانیه مشترک پرسپولیس در حالی منتشر شده که سرخپوشان کمتر از ۲۴ ساعت دیگر باید مقابل نفت مسجد سلیمان بازی کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۸ دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

اعتراض مشترک بازبکنان پرسپولیس به مشکلات مالی

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اعتراض مشترک بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی

اعتراض مشترک بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی