چهارشنبه , ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اضافه شدن بندی جدید در قرارداد هروویه میلیچ با استقلال

اضافه شدن بندی جدید در قرارداد هروویه میلیچ با استقلال


هروویه میلیچ مدافع کروات تیم فوتبال استقلال پس از اینکه در چند بازی نیمکت‌نشین شد و تصور می‌کرد محمود فکری اعتقادی به او ندارد، پس از دربی ۹۴، شبانه ایران را به بهانه پرداخت نشدن مطالباتش به مقصد کرواسی ترک کرد.

در دو سه هفته گذشته مذاکرات زیادی بین مدیران استقلال و میلیچ انجام شد تا هم ذهن این بازیکن را آزاد کنند و هم به پرداخت مطالبات او رسیدگی شود. مدافع کروات استقلال طی مذاکراتش درخواست قرارداد جدید با استقلال را کرد. قرارداد میلیچ با استقلال سی‌ام ژوئن ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد و دو طرف برای تمدید قرارداد برای یک فصل دیگر توافق کرده‌اند و قرار است الحاقیه‌ جدیدی به قرارداد میلیج با استقلال اضافه شود. 

مجموع قرارداد میلیچ با استقلال برای دو فصل چیزی حدود ۴۰۰ هزار دلار بود که برای قرارداد جدید تبدیل به یورو شده است و مبلغ آن کمتر از ۳۰۰ هزار یورو خواهد بود.

بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال فیورنتینا، ناپولی و المپیاکوس یونان به دنبال انجام کارهای ویزا برای بازگشت به ایران است. بازیکن ۳۲ ساله استقلال قرار است به همراه خانواده‌اش تست کرونا نیز بدهد تا مشکلی برای حضور در ایران نداشته باشد.

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : اضافه شدن بندی جدید در قرارداد هروویه میلیچ با استقلال

اضافه شدن بندی جدید در قرارداد هروویه میلیچ با استقلال

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش