سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اشتباهات بازی رفت با پرسپولیس را تکرار نکنید

اشتباهات بازی رفت با پرسپولیس را تکرار نکنید


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و التعاون عربستان از ساعت ۲۲:۳۰ فردا جمعه در دوحه قطر برگزار می شود. 

پرسپولیس در بازی رفت موفق شد با تک گل شجاع خلیل زاده در دقیقه ۸۳ حریفش را شکست بدهد و امیدهایش برای صعود به مرحله بعد را بیشتر کند. 

اولین تمرین تیم التعاون بعد از شکست بازی رفت روز گذشته برگزار شد.

روزنامه «الریاضیه» عربستان گزارش داد که در این تمرین «محمد السهلاوی» بازیکن کلیدی التعاون که دیدار رفت را به خاطر مصدومیت از دست داده بود، حضور داشته است. اینکه آیا السهلاوی در بازی فردا مقابل پرسپولیس به میدان می رود یا خیر امروز مشخص خواهد شد.

این روزنامه همچنین نوشت: «عبدالله العسیری سرمربی التعاون قبل از شروع تمرین بازیکنان را جمع کرد و ضمن توضیح اشتباهات فردی آنها، از نفراتش خواست برای جلوگیری از تکرار نتیجه باخت این اشتباهات را انجام ندهند.»

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اشتباهات بازی رفت با پرسپولیس را تکرار نکنید

اشتباهات بازی رفت با پرسپولیس را تکرار نکنید

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش