سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند/ بازی با ازبکستان برگزار می‌شود

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند/ بازی با ازبکستان برگزار می‌شود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، امیرمهدی علوی درباره برنامه‌های تیم ملی فوتبال ایران بعد از تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: در این مدت سرمربی تیم ملی در ارتباط کامل با فدراسیون بوده و امور مربوطه را برنامه‌ریزی کرده است. اسکوچیچ بازی‌های زیادی از فوتبال ایران را از نزدیک تماشا و تمام مسابقات را آنالیز ویدئویی هم کرده است. طبق برنامه قبلی اردوی شهریورماه تیم ملی انجام می‌شود و دیدار تیم کشورمان با ازبکستان در زمان مقرر در تاشکند برگزار خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: به صورت مشخص کلیه برنامه‌های از قبل تعیین شده طبق روال انجام می‌شود و امیدواریم این اردو برای شروع دوباره برنامه‌های تیم ملی کمک شایانی به این تیم کند.

علوی در پاسخ به این سئوال که آیا با تعویق یک ساله مسابقات، برنامه جدید و بلندمدتی برای تیم ملی در نظر گرفته می‌شود؟ اظهار کرد: هفته بعد جلسه‌ای با حضور رئیس دپارتمان تیم ملی، نبی دبیر کل فدراسیون و دراگان اسکوچیچ برای به روز رسانی برنامه‌ها برگزار می‌شود تا در این مورد برنامه‌ریزی شود.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی باقی می‌ماند؟ تاکید کرد: بله؛ اسکوچیچ ان‌شاءالله طبق روال قبل سرمربی می‌ماند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که با شبکه خبر گفتگو می‌کرد، یادآور شد: از شهریور برنامه تیم ملی شروع می‌شود. همین الان هم اسکوچیچ و کادر فنی در ساختمان پک حضور دارند. تغییرات ایجاد شده خللی در برنامه‌ریزی‌های تیم ملی ایجاد نکرده است.

علوی در پایان درباره احتمال تداخل فینال جام حذفی با دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان گفت: در جلسه‌ای که هفته بعد برگزار می‌شود، دوستان سازمان لیگ هم حضور دارند و جمع‌بندی نهایی را خواهند داشت که تداخلی صورت نگیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان قرار است ۱۸ شهریور در تاشکند برگزار شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند/ بازی با ازبکستان برگزار می‌شود

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند/ بازی با ازبکستان برگزار می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش