دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
اسماعیل‌پور هم از تیم ملی فوتسال کناره‌گیری کرد

اسماعیل‌پور هم از تیم ملی فوتسال کناره‌گیری کرد


احمد اسماعیل پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، به شرایطش در تیم چین دائو چین پرداخت و اعلام کرد که به خاطر مشکلات شخصی تصمیم گرفته است در تیم ملی نباشد. هرچند که نام این بازیکن در لیست بازیکنان اعزامی به تورنمنت اسلواکی قرار داده شده است. پیش از این هم قدرت بهادری دیگر بازیکن تیم ملی تصمیم گرفته بود فعلا از تیم ملی کناره گیری کند.

مشروح گفتگوی اسماعیل پور در ادامه می آید:

* پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر – آقای اسماعیل پور! شرایطتان در تیم چین دائو چطور است؟

– احمد اسماعیل پور: تیم ما نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی نداشته است. من و فرهاد توکلی از جمله بازیکنانی هستیم که این فصل به تیم چین دائو اضافه شده ایم. از چهار بازی، ۱۲ امتیاز گرفته ایم و در رده دوم جدول هستیم. هرچند شرایط تیم نسبت به سال گذشته بهتر است ولی باید دید در ادامه چه اتفاقی می افتد و می توانیم جزو مدعیان باشیم یا نه. چون تیم های دیگر بهتر از ما هستند. دیگر باشگاه ها، بازیکنان چینی ملی پوش دارند.

* چین دائو بعد از شنزن در رده دوم جدول است. چرافکر می کنید در انتهای فصل جزو مدعیان نباشید؟

– لیگ چین فرسایشی است و رفته رفته خستگی و مصدومیت ها خودش را نشان می دهد. برای همین می گویم الان زود است که در این ارتباط صحبت کنیم.

* آیا با شرایط زندگی در چین هماهنگ شده اید؟

– چینی ها معمولا آدم های خونگرمی نیستند و اخلاق خاص خودشان را دارند. ما چند بازیکن ایرانی در چین با هم هستیم و کاری به کار چینی ها نداریم. تا الان هم که مشکلی نداشتیم. به هر حال کار بیرون از ایران همیشه سختی های خودش را دارد. برای بحث تغذیه هم گوشت و مرغ حلال پیدا کرده ایم و خودمان آشپزی می کنیم.

* باتوجه به بازگشتتان به ایران، آیا تیم ملی را در تورنمنت اسلواکی همراهی می کنید؟

– من هفته آینده به چین بر می گردم. در این برهه به خاطر مشکلات شخصی با صحبتی که کردم و تصمیم گرفتم در این اردو نباشم. البته تا آخر هفته وضعیتم مشخص می شود. اگر مشکل حل شد شاید به اردو اضافه شدم. در غیر اینصورت با هماهنگی سرپرست تیم، احتمال زیاد در این اردو شرکت نمی کنم.

* آیا به خاطر مصدومیت در این اردو حضور نخواهید داشت؟

– مصدومیتم جزئی است ولی دلیل این تصمیمم بیشتر یک مشکل شخصی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: اسماعیل‌پور هم از تیم ملی فوتسال کناره‌گیری کرد

اسماعیل‌پور هم از تیم ملی فوتسال کناره‌گیری کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش