جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
استقلال – پارس جنوبی؛ نیم نگاه جمی‌ها به جایگاه آبی‌ها

استقلال – پارس جنوبی؛ نیم نگاه جمی‌ها به جایگاه آبی‌ها


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، از هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر بعد از ظهر امروز استقلال و پارس جنوبی در تهران به مصاف هم می‌روند. دو تیم در حالی یکدیگر را دیدار می‌کنند که استقلال با ۲۸ امتیاز در رده پنجم و پارس جنوبی با ۲۴ امتیاز در رده هشتم قرار دارد.

شاگردان تارتار که در نیم فصل نخست توانسته بودند آبی پوشان را شکست دهند، در صورت تکرار این اتفاق به یک امتیازی این تیم در جدول می‌رسند و این فرصت در هفته‌های آینده برای آنها وجود دارد که جایگاه آبی پوشان در جدول را بگیرند.

تک گل بازی رفت را آرمین سهرابیان مدافع آبی پوشان به اشتباه وارد دروازه خودی کرده بود و این تنها اتوگل آبیها در این فصل است. شاید این موضوع باعث شود تا سهرابیان انگیزه‌های بیشتری در این بازی داشته باشد. 

آبی پوشان آخرین دیدار خود را در تبریز با شکست به پایان رسانده‌اند و بعد از آن شکست روزهای بحرانی را پشت سر گذاشته‌اند. پیروزی در این دیدار خانگی می‌تواند بهترین فرصت برای خروج از بحران برای آنها باشد. 

خط حمله دو تیم آماری نزدیک به هم دارد. شاگردان شفر با یک بازی کمتر، یک گل بیشتر نسبت به جمی‌ها زده‌اند. اما حکایت دو تیم در خط دفاعی کاملا متفاوت است. استقلالی ها با تنها ۷ گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند اما شاگردان تارتار با ۱۷ گل خورده شرایط جالبی در فاز دفاعی ندارند. با این حال نمی‌توان از توانایی‌های یک دروازه‌بان کهنه کار مثل رحمان احمدی در چارچوب دروازه پارس جم گذشت. احتمال این که وی سد محکمی برابر حملات آبی پوشان باشد وجود دارد.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (چهارشنبه اول اسفند) و به میزبانی استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: استقلال – پارس جنوبی؛ نیم نگاه جمی‌ها به جایگاه آبی‌ها

استقلال – پارس جنوبی؛ نیم نگاه جمی‌ها به جایگاه آبی‌ها

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش