دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
استان البزر اولین  مقصد مهاجران تهرانی است

استان البزر اولین مقصد مهاجران تهرانی است

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس به نقل از مرکز آمار ایران، استان البرز، با حدود ۵١  هزار نفر و استان کهیگیلویه و بویر احمد  با حدود ٢ هزار نفر، به ترتیب  بیشترین و کمترین سهم مهاجرفرستی به استان تهران را در بازه زمانی فوق داشته است.

براساس اینفوگرافیک «بررسی وضعیت مهاجرت استان تهران» که  با توجه به نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن ١٣٩۵ تهیه شده است، حدود‌ ۵١٧  هزار نفر از آبان ماه سال ١٣٩٠ تا آبان ماه ١٣٩۵ به استان تهران مهاجرت و در همین دوره زمانی نیز حدود ٣۵١ هزار نفر از استان تهران مهاجرت کرده‌اند.

در این اینفوگرافیک، نمودار سهم استان‌ها در مهاجرفرستی به تهران و مهاجرپذیری از تهران نیز به تصویر کشیده شده است.  براساس این نمودار،‌ استان البرز، با حدود ۵١  هزار نفر و استان کهیگیلویه و بویر احمد  با حدود ٢ هزار نفر، به ترتیب  بیشترین و کمترین سهم مهاجرفرستی به استان تهران را در بازه زمانی فوق داشته است.

همچنین استان البرز با حدود ٨٩ هزار نفر و استان‌های چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد با حدود ١ هزار نفر به ترتیب  بیشترین وکمترین سهم مهاجرپذیری از استان تهران را داشته‌اند.

براساس این اینفوگرافیک، استان‌های تهران،‌ البرز، اصفهان، خراسان رضوی و گیلان دارای بیشترین سهم مهاجرپذیری و استان‌های تهران،‌ خوزستان، خراسان رضوی، البرز و اصفهان بیشترین سهم مهاجرفرستی در کشور را از آبان ماه سال١٣٩٠ تا آبان ماه ١٣٩۵ داشته‌اند.

برای دیدن تصویر به اندازه واقعی از اینجا + اینفوگرافیک مسافرت اینفوگرافیک مهاجرت استان تهران +مراجعه کنید.

انتهای پیام/ب

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : استان البزر اولین مقصد مهاجران تهرانی است

استان البزر اولین مقصد مهاجران تهرانی است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش