استاندار خراسان جنوبی با ۲ جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کرد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: استاندار خراسان جنوبی با ۲ جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کرد در اخبار سیاسی

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمدمهدی مروج الشریعه و سید ابوالفضل رضوی همزمان با روز پرستار و میلاد با سعادت حضرت زینب (س) با ۲ تن از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و خانواده هایشان دیدار کردند و از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و درخواست های آنان قرار گرفتند.
استاندار خراسان جنوبی در این دیدار حضرت زینب (س) را الگوی تمامی جانبازان و پرستاران عزیز برشمرد و گفت: حضرت زینب به حق پیام آور کربلای حسینی بود و امروز ایشان الگوی تمام عیار پرستاران و جانبازان عزیز ما قرار گرفته است.
مروج الشریعه خدمت خالصانه به جانبازان و ایثارگران را توفیق بزرگ مسئولان دانست و تصریح کرد: دیدار با ایثارگران عزیز برای مسئولان یادآور رشادت ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی های آنهاست که به ما مسئولان انگیزه خدمت بهتر و بیشتر را ارائه می کند.
وی وجود ایثارگران و جانبازان در جامعه را مایه برکت و عزت برشمرد و افزود: وجود با برکت شما عزیزان، الگوی بسیار خوبی از گذشت و ایثار برای نسل های فعلی و نسل های آینده است و نیز مسئولان که بدانند وارث چه مسئولیت بزرگ و سنگینی هستند.
استاندار خراسان جنوبی و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران ستادی و استانی سه شنبه شب با جانباز ۷۰ درصد عبدالحسین مهدوی نیا که سوم شهریور ۱۳۶۳ در منطقه کردستان بر اثر ترکش از ناحیه هر دو چشم به درجه جانبازی نائل شد و جانباز ۷۰ درصد حسین براتی که سیزدهم اسفند ۱۳۶۴ در منطقه سلیمانیه و در عملیات والفجر ۹ به افتخار جانبازی رسید، دیدار کردند.
دریافت و انتشار: رسول محمدحسنی
۳۰۲۸

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : استاندار خراسان جنوبی با ۲ جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کرد

استاندار خراسان جنوبی با ۲ جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کرد

۲۴ January 2018 | 1:03 pm

دوره بازرسی جوش