استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) قزوین بازدید کرد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) قزوین بازدید کرد در خبر علمی

به گزارش پنجشنبه شب گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری،عبدالمحمد زاهدی در این بازدید خواستار تقویت حمایت از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور شد.
در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، واحدهای فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد جامع استان قزوین عملکرد، چشم‌انداز و برنامه کاری و مشکلات و موانع اجرایی را برای مسئولان حاضر ارائه کردند.
پارک علم و فناوری مرکز فعالیت های علمی و فناورانه است و هدف اصلی آن افزایش ثروت در جامعه از طریق ارتقای فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده میان شرکت های فناور و دانش بنیان حاضر در پارک و موسسه ‌های متکی بر علم و دانش است.
پارک علم و فناوری استان قزوین از اسفند سال ۱۳۹۰ در فضایی به مساحت ۳۰ هکتار زیر نظر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در حال فعالیت می باشد.
این پارک قبل از این زمان به عنوان پارک دانشگاهی در سال ۸۷ و زیر نظر دانشگاه بین المللی امام خمینی فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۸۹ توسط وزیر وقت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
۳۰۱۳
انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) قزوین بازدید کرد

استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) قزوین بازدید کرد

۱۲ January 2018 | 1:22 am

دوره بازرسی جوش